Trwa ładowanie...
d2qo727

Świąteczny hit bez tajemnic. Zapraszamy za kulisy komedii "Miłość jest wszystkim”

Maciej Musiał gotowy na świąteczny romans, setki statystów, renifery, aniołki, Mikołaj-kaskader…Oj czego tutaj nie ma!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świąteczny hit bez tajemnic. Zapraszamy za kulisy komedii "Miłość jest wszystkim”
(Materiały prasowe)
d2qo727

Z okazji premiery "Miłość jest wszystkim” – "najlepszej polskiej komedii romantycznej roku” (Moviesroom) zapraszamy na wycieczkę za kulisy tej pełnej gwiazd i emocji produkcji. W materiale zobaczyć można, m.in.: Olafa Lubaszenkę w odważnych scenach kaskaderskich, wzruszonego Marcina Korcza, przezabawny duet w osobach Julii Wyszyńskiej i Leszka Lichoty oraz Macieja Musiała, który na śnieżny podryw wybiera się na… skuterze.

A do tego magiczny statek świętego Mikołaja i przepiękny Gdańsk, który już teraz można śmiało nazwać nową, zimową stolicą Polski. "Miłość jest wszystkim” od dziś na ekranach.

"Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to nowa świąteczna komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do gwiazdki. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc i uspokojeniu świątecznych nerwów. Historia dla każdego, kto w świątecznym czasie wariuje z nadmiaru obowiązków i zastanawia się jak przetrwać ten czas. Czy miłość jest odpowiedzią? Czy miłość wystarczy?

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii "Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety i młody przystojny mężczyzna zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

d2qo727

Podziel się opinią

Share

d2qo727

d2qo727