Trwa ładowanie...
Megafon.pl
sylvester stallone
oprac. Michał Nowak
12-12-2017 07:17

Sylvester Stallone nie kręci "Creed 2". Reżyser wybrany

Nie Sylvester Stallone, lecz Steven Caple Jr. stanie za kamerą sequela obrazu "Creed: Narodziny legendy". Wcześniej o tym, że nad projektem czuwał będzie Stallone informował największy serwis filmowy na świecie - IMDB.

Sylvester Stallone nie kręci "Creed 2". Reżyser wybranyŹródło: Materiały prasowe
d3p9ixd
d3p9ixd

Choć wcześniej mówiło się, że to Stallone nakręci "Creed 2" ostatecznie wybór padł na reżysera filmu "The Land". Informację na swoim Instagramie zamieścił Sly.

Steven Caple Jr. pracować będzie na scenariuszu, który przygotowali Stallone i Cheo Hodari Coker ("Luke Cage"). Zdjęcia mają rozpocząć się w marcu w Filadelfii. Premiera planowana jest na 21 listopada 2018 roku.

Akcja nadchodzącej produkcji dotyczyć będzie Ivana Drago, a prawdopodobnie również jego syna, który miałby się zmierzyć z Adonisem Creedem (w tej roli powróci Michael B. Jordan). Przypomnijmy, iż Ivan Drago pojawił się w czwartym filmie z cyklu "Rocky". W roli pięściarza można było zobaczyć Dolpha Lundgrena. W "Rocky IV" Drago zabija Apollo Creeda, ojca Adonisa.

Bohaterem filmu "Creed: Narodziny legendy" z 2015 roku jest Adonis Johnson (Michael B. Jordan). Chłopak nigdy nie poznał swojego słynnego ojca, mistrza świata wagi ciężkiej, Apollo Creeda, który zmarł przed jego urodzeniem. Boks jednak zawsze był w jego krwi. Adonis rusza do Filadelfii, miasta, w którym odbyła się legendarna walka pomiędzy jego ojcem, a Rocky'm Balboa (Sylvester Stallone)
, żeby odnaleźć Rocky'ego i poprosić go o zostanie jego trenerem. Rocky szybko odkrywa w Adonisie siłę i determinację, którą znał u swojego dawnego przeciwnika.

Sylvester Stallone za rolę otrzymał Złoty Glob. Dzieło zarobiło 170 milionów dolarów.

Nie widziałeś "Creeda"? Obejrzyj koniecznie! Nie będziesz żałował. Zobacz dlaczego:

d3p9ixd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p9ixd