Trwa ładowanie...
d5000cq

"Szef": Scarlett Johansson jakiej nie znacie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Szef": Scarlett Johansson jakiej nie znacie
(Kino Świat)
d5000cq

"W jej wydaniu wszystko potrafi być erotyczne, nawet gotowanie…” – tak o Scarlett Johansson mówi John Leguizamo, kolega z planu komedii *"Szef". W nowym filmie twórcy hitu "Iron Man" piękna aktorka uwodzi i zaskakuje unikalnym lookiem – tatuażami i czarną peruką w stylu Bettie Page. Swoją kreacją w wydaniu Scarlett pin-up skradła już serca widzów u USA, gdzie film przez wiele tygodni okupował top box office’u. Czy równie mocno przypadnie do gustu polskim widzom, przekonamy się 25 lipca, gdy "Szef" zagości na naszych ekranach.*

Jon Favreau – twórca „Szefa” żartował kiedyś, że z powodu ciągłej zajętości Scarlett Johansson swoje próby do filmu odbywała przez… Skype’a! Nie minął długi czas, gdy sama aktorka potwierdziła tę anegdotkę. „Pamiętam tamte rozmowy. Wszystko odbywało się na planie „Kapitana Ameryki”. Dookoła świszczą pociski, wybuchają bomby, a my z Jonem dyskutujemy o sensie życia i intymności w związkach pozamałżeńskich. To było szalone” – śmieje się Johansson, a sam Favreau kwituje rzecz następująco. – „Ani przez chwilę nie wątpiłem w ten sposób komunikacji. Przecież mówimy o Scarlett Johansson. Każdy kto widział film „Ona”, wie, do czego jej głos jest zdolny.”

Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół – pięknej kelnerki Molly (Johansson), z którą romansuje, swojej byłej żony (Sofía Vergara) i jej obecnego partnera (Downey Jr.). Wkrótce nowy projekt szefa staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty.

W obsadzie „Szefa”, zdobywcy nagród publiczności Tribeca Film Festival 2014 i Newport Beach Film Festival 2014, zobaczymy także m.in. dwukrotnego laureata Oscara Dustina Hoffmana („Sprawa Kramerów”, „Rain Man”), zmysłową Sofíę Vergarę, która ostatnio wystąpiła u boku Woody’ego Allena w filmie „Casanova po przejściach”, znanego z „Blue Jasmine” i „Zakazanego imperium” – Bobby’ego Cannavale oraz Johna Leguizamo, gwiazdę „Moulin Rouge”, którego głosem w oryginalnej „Epoce Lodowcowej” mówił ulubieniec widzów – leniwiec Sid.

d5000cq

Podziel się opinią

Share

d5000cq

d5000cq