Trwa ładowanie...
scarlett johansson
23-07-2014 13:58

"Szef": Scarlett Johansson jakiej nie znacie

"Szef": Scarlett Johansson jakiej nie znacieŹródło: Kino Świat
drx8buz
drx8buz

"W jej wydaniu wszystko potrafi być erotyczne, nawet gotowanie…” – tak o Scarlett Johansson mówi John Leguizamo, kolega z planu komedii *"Szef". W nowym filmie twórcy hitu "Iron Man" piękna aktorka uwodzi i zaskakuje unikalnym lookiem – tatuażami i czarną peruką w stylu Bettie Page. Swoją kreacją w wydaniu Scarlett pin-up skradła już serca widzów u USA, gdzie film przez wiele tygodni okupował top box office’u. Czy równie mocno przypadnie do gustu polskim widzom, przekonamy się 25 lipca, gdy "Szef" zagości na naszych ekranach.*

Jon Favreau – twórca „Szefa” żartował kiedyś, że z powodu ciągłej zajętości Scarlett Johansson swoje próby do filmu odbywała przez… Skype’a! Nie minął długi czas, gdy sama aktorka potwierdziła tę anegdotkę. „Pamiętam tamte rozmowy. Wszystko odbywało się na planie „Kapitana Ameryki”. Dookoła świszczą pociski, wybuchają bomby, a my z Jonem dyskutujemy o sensie życia i intymności w związkach pozamałżeńskich. To było szalone” – śmieje się Johansson, a sam Favreau kwituje rzecz następująco. – „Ani przez chwilę nie wątpiłem w ten sposób komunikacji. Przecież mówimy o Scarlett Johansson. Każdy kto widział film „Ona”, wie, do czego jej głos jest zdolny.”

Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół – pięknej kelnerki Molly (Johansson), z którą romansuje, swojej byłej żony (Sofía Vergara) i jej obecnego partnera (Downey Jr.). Wkrótce nowy projekt szefa staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty.

W obsadzie „Szefa”, zdobywcy nagród publiczności Tribeca Film Festival 2014 i Newport Beach Film Festival 2014, zobaczymy także m.in. dwukrotnego laureata Oscara Dustina Hoffmana („Sprawa Kramerów”, „Rain Man”), zmysłową Sofíę Vergarę, która ostatnio wystąpiła u boku Woody’ego Allena w filmie „Casanova po przejściach”, znanego z „Blue Jasmine” i „Zakazanego imperium” – Bobby’ego Cannavale oraz Johna Leguizamo, gwiazdę „Moulin Rouge”, którego głosem w oryginalnej „Epoce Lodowcowej” mówił ulubieniec widzów – leniwiec Sid.

drx8buz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drx8buz