Trwa ładowanie...
doktor who
02-05-2012 17:03

''Szpiedzy w Warszawie'': Doktor Who szpiegiem w Polsce

''Szpiedzy w Warszawie'': Doktor Who szpiegiem w Polsce
d4gze0m
d4gze0m

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z polsko-brytyjskiej produkcji "Szpiedzy w Warszawie", w której w głównej roli gra David Tennant, znany światu bardziej jako Doktor Who z popularnego angielskiego serialu science fiction.

"Szpiedzy w Warszawie" to historyczny serial szpiegowski na podstawie światowego bestsellera Alana Fursta pod tym samym tytułem. Scenariusz napisali Dick Clement i Ian La Frenais, autorzy fabuły "The Commitments" Alana Parkera. Reżyseruje Coky Giedroyc, znana m.in. dzięki serialom "Holmes" i "Olivier Twist".

Pierwsze zdjęcia z planu można obejrzeć pod tym adresem.

Poza Davidem Tennantem na ekranie zobaczymy Janet Montgomery, Mirosława Zbrojewicza i Radosława Kaima, a także Piotra Baumanna

W Europie nadciąga wojna. Francuski i niemiecki tajni agenci zostają wciągnięci w szpiegowską walkę na śmierć i życie. Nowy attache wojskowy w ambasadzie Francji w Warszawie, pułkownik Jean-François Mercier (Tennant), odznaczony za bohaterstwo w 1914 roku, zagłębia się w świat uprowadzeń, zdrad i intryg na salonach dyplomatycznych i w zaułkach miasta. Jednocześnie arystokrata rozpoczyna namiętny romans z paryżanką polskiego pochodzenia, prawniczką w Lidze Narodów. Losy zaprowadzą bohaterów m.in. do Pragi, Berlina, Warszawy, Rzymu i Paryża.

Premiera "Szpiegów w Warszawie" zapowiedziana jest na jesień.

d4gze0m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gze0m