Trwa ładowanie...
jaja w tropikach

Szukamy ludzi z jajem!

Share
Szukamy ludzi z jajem!
Źródło: Jupiter
d2712iz

Czujesz w sobie talent do rozbawiania ludzi? Jesteś do siebie zdystansowany a wywoływanie uśmiechu na ustach innych sprawia ci radość. Masz duże poczucie humoru i potrafisz wesoło zaskoczyć? W takim razie to właśnie Tobie chcielibyśmy wręczyć jedno z podwójnych zaproszeń na film "Jaja w tropikach".

W naszym nietypowym konkursie mamy do rozdania 10 podwójnych zaproszeń na najnowszą komedię z Benem Stillerem, Jackiem Blackiem i Robertem Downey Jr. – "Jaja w tropikach". Do każdego zaproszenia dodatkowo załączamy filmowe gadżety od firmy UIP.

Wszystko co musicie zrobić aby zdobyć jedno z zaproszeń, to osobiście zjawić się po jego odbiór w naszej gdańskiej siedzibie i przekonań nas, że jesteście ludźmi z Jajem. Wszelkie chwyty dozwolone. Cuda, wianki, przebieranki! Zasada jest tylko jedna - musi być śmiesznie.

Pokaz filmu odbędzie się w kinie Cinema City Krewetka w Gdańsku przy ulicy Karmelickiej 1.

d2712iz

Zaproszenia będą ważne tylko na pokaz, który przedpremierowo odbędzie się w środę 24 września o godzinie 20:15. Bilety odebrać trzeba w gdańskiej siedzibie Wirtualnej Polski przy ulicy Traugutta 115c do godziny 16:30.

"Jaja w tropikach", opowiadają historię grupy egocentrycznych aktorów, wyruszających na plan zdjęciowy, żeby nakręcić najlepszy w historii kina film wojenny.

Kiedy rosnące w zastraszającym tempie koszty (a także rozdmuchane ego hollywoodzkich pieszczoszków) zaczynają zagrażać wstrzymaniem pracy na planie, sfrustrowany reżyser próbując ratować swoje dzieło chwyta się ostatniej deski ratunku - wysyła ekipę filmową w dzikie tereny południowo-wschodniej Azji, co z jednej strony ma przynieść korzystny efekt realizmu w stylu ‘partyzanckich podchodów’, a z drugiej nieuchronnie naraża nie przywykłych do niewygód aktorów na spotkanie z prawdziwymi czarnymi charakterami.

d2712iz

Podziel się opinią

Share
d2712iz
d2712iz