Trwa ładowanie...
dvwtejb

"Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw 2": Dwayne "The Rock" Johnson potwierdził prace nad kontynuacją

Dwayne "The Rock Johnson, czyli Luke Hobbs z serii "Szybcy i wściekli", potwierdził, że rozpoczęto prace nad kontynuacją spin-offu "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw". Znamy nieco szczegółów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstanie film "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw 2"
Powstanie film "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw 2" (Materiały prasowe)
dvwtejb

Film "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" z Dwaynem Johnsonem i Jasonem Stathamem w rolach głównych zebrał w zeszłym roku całkiem dobre opinie. Spore zainteresowanie i obiecujące recenzje sprawiły, że producenci podjęli decyzję o kontynuacji spin offu sagi "Szybcy i wściekli".

Plany zdradził Dwayne "The Rock" Johnson. Aktor w czasie ostatniego Q&A, jakie zorganizował w mediach społecznościowych, powiedział, że już trwają prace nad drugą częścią. Jednak one są na bardzo wczesnym etapie kreatywnym i dopiero tworzony jest plan na scenariusz, fabułę i zarys świata w filmie.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

dvwtejb

Nie wiadomo jednak, kiedy rozpoczną się prace na planie zdjęciowym. Wszystko zależy od tego, kiedy minie pandemia koronawirusa. Na pewno zdalnie zostaną ustalone kwestie szczegółowe.

Film zebrał na całym świecie 759 mln dol. przy budżecie 200 mln dol. Przypomnijmy, że fani wciąż czekają na premierę "Szybkich i wściekłych 9", która z powodu koronawirusa została przesunięta na maj 2021 r.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

dvwtejb

Podziel się opinią

Share

dvwtejb

dvwtejb