Trwa ładowanie...

"Taka karma” pierwszy polsko-bollywodzki film. Wystąpią Maja Ostaszewska i Robert Więckiewicz

Polsko-bollywodzka produkcja będzie tworzona na podstawie historii miłości Polaka Andrzeja Łuszczewskiego oraz Anity Agnihotri, pochodzącej z Indii. W filmie "Taka karma” wystąpią m.in.: Maja Ostaszewska i Robert Więckiewicz. Zdjęcia ruszą w 2018 r.

"Taka karma” pierwszy polsko-bollywodzki film. Wystąpią Maja Ostaszewska i Robert WięckiewiczŹródło: Getty Images
d164z74
d164z74

Andrzej Łuszczewski oraz Anita Agnihotri poznali się w latach 70. w Indiach, a na początku lat 80. zamieszkali w Szczecinie. Hinduska prowadzi obecnie kilka restauracji na terenie stolicy województwa zachodnio-pomorskiego.

Na początku 2018 r. rozpocznie się produkcja filmu o losach polsko-indyjskiej rodziny. Do tej pory na terenie Polski powstały zdjęcia do około siedmiu bollywoodzkich obrazów, ale nigdy nie była to wspólna produkcja.

"Ponad 70 proc. zdjęć do filmu będzie realizowanych w Indiach, a 30 proc. w Szczecinie. Producentem filmu po stronie polskiej jest Michał Kwieciński z Akson Studio, zaś po stronie indyjskiej Phantom Film” - wyjaśnił w rozmowie z PAPem Mariusz Łuszczewski, syn Anity i Andrzeja. Jak dodał, współproducentem będzie także firma odpowiadająca za filmy: "Slumdog. Milioner z ulicy", "Lion. Droga do domu" oraz dwie części "Hotelu Marigold".

W filmie mają wystąpić Maja Ostaszewska oraz Robert Więckiewicz. Na ekranie będzie można także zobaczyć Rati Agnihotri, bollywoodzką aktorkę, prywatnie siostrę Anity Agnihotri.

d164z74

Scenariusz do polsko-indyjskiej komedii romantycznej ma zawierać siedem piosenek z układem tanecznym. Indyjski kompozytor Shankar Mahadevan odpowiada za muzykę do filmu.

Premiera zaplanowana jest na grudzień 2018 r.

Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

d164z74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d164z74