Trwa ładowanie...
taśmy watykanu
21-07-2015 00:43

''Taśmy Watykanu'': Szokujący sekret Stolicy Apostolskiej [WIDEO]

''Taśmy Watykanu'': Szokujący sekret Stolicy Apostolskiej [WIDEO]Źródło: mat. dystrybutora
d2xahby
d2xahby

Ujawniamy szokujący materiał, zapowiadający „Taśmy Watykanu”. Horror o opętaniu przez demony w kinach od 24 lipca.

Przez 2000 lat Watykan zbierał dowody na istnienie zła. Teraz diabelski plan zostanie ujawniony. Nastąpi to 24 lipca, gdy na ekrany kin wejdzie horror „Taśmy Watykanu”. Premierę filmu poprzedza szokujący materiał wideo, który odkrywa jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic Stolicy Apostolskiej. Ostrzegamy – klip wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach!

27-letnia Angela Holmes w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Gdy miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania, zwraca się o pomoc do Watykanu. Na prośbę kapłana, Stolica Apostolska wysyła na miejsce doświadczonego egzorcystę. Duchowny nie wie, że przyjdzie mu zmierzyć się ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym miał dotychczas do czynienia.

d2xahby

„To opowieść o na pozór zwyczajnej dziewczynie, Angeli, nad którą władzę przejmuje jakaś mroczna siła” – mówi reżyser, Mark Neveldine. – „Dochodzi do dziwnych i strasznych incydentów, których przyczyny nikt nie potrafi wyjaśnić. Gdy przerażające wypadki się nasilają, okazuje się, że ciało Angeli zostało opanowane przez Antychrysta”.

„To nie ciało jest najbardziej narażone na demona, lecz dusza” – tłumaczy kardynał Bruun. „Wiele osób stara się pomóc Angeli, wyleczyć ją z dziwnej przypadłości. Po licznych niepowodzeniach, lekarze i księża dochodzą do wniosku, że mają do czynienia z siłą nieczystą” – mówi scenarzysta, Christopher Borrelli. „Kobietą zawładnął diabeł” – podsumowuje temat Tom Rosenberg, dyrektor generalny Lakeshore Entertainment.

d2xahby
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xahby