Trwa ładowanie...
jan komasa
29-10-2014 10:42

''Ten film dla młodych ludzi ma duże znaczenie'' - aktorzy Miasta 44 spotkali się z widzami!

Share
''Ten film dla młodych ludzi ma duże znaczenie'' - aktorzy Miasta 44 spotkali się z widzami!Źródło: mat. promocyjne
d1kzhvy

W Giżycku gdzie na co dzień nie ma kina pojawili się aktorzy grający główne role w filmie Jana Komasy „Miasto 44”! Widzowie mogli spotkać się z Zofią Wichłacz, filmową Biedronką, Karoliną Staniec grająca Beatę, Maurycym Popielem - filmowym Góralem oraz Filipem Gurłaczem występującym w filmie pod pseudonimem Rogal. Mieszkańcy Giżycka mieli nie tylko okazję porozmawiać z aktorami, ale też zobaczyć ich grę na wielkim ekranie. A wszystko to za sprawą przyjazdu Kina Orange.

Wizyta aktorów była niepowtarzalną okazją aby poznać ich osobiście oraz porozmawiać o kulisach powstawania filmu i pasjonującej pracy na planie. Zofia Wichłacz, która przyjechała do Giżycka prosto z Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Busan w Korei, opowiadała o spontanicznych reakcjach publiczności po drugiej stronie globu oraz o swoich pierwszych krokach aktorskich w filmie. Filip Gurłacz wyznał, że udział w projekcie „Miasto 44” całkowicie zmienił jego system wartości i postrzeganie świata.

Relacja ze spotkania:

Wszyscy aktorzy podkreślali ogromne wsparcie i pomoc jaką na planie filmowy dawał im reżyser filmu Jan Komasa. Aktorzy rozdali setki autografów, a w czasie krótkich rozmów dostarczyli fanom niezwykłych emocji.

Kolejnym wzruszającym momentem był wspólny spacer aktorów, widzów oraz burmistrz Jolanty Piotrowskiej po giżyckiej Ekomarinie. Właśnie tam można było zobaczyć wyjątkową plenerową wystawę unikalnych kadrów i fotosów dokumentujących powstanie tej superprodukcji.

Film „Miasto 44” to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury, czy młodzieńczej lekkomyślności - taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi na każdym kroku.

Kino Orange to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin.

Więcej informacji oraz rezerwacja biletów wstępu na www.KinoOrange.pl

d1kzhvy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kzhvy