Trwa ładowanie...
dsubftm

Thandie Newton i Melissa George w miniserialu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Thandie Newton i Melissa George w miniserialu
dsubftm

Thandie Newton i Melissa George dołączyły do produkowanego przez stację NBC miniserialu "The Slap".

Przypomnijmy, że projekt będzie amerykańską wersją australijskiego serialu. Produkcja z Antypodów chwalona była jako kontrowersyjny portret życia przedstawicieli klasy średniej we współczesnej wielokulturowej Australii. Serial powstał w oparciu o bestseller autorstwa Christosa Tsiolkasa - "Klaps". W rolach głównych pojawili się Sophie Okonedo, Jonathan LaPaglia, Alex Dimitriades, Melissa George, Essie Davis oraz Diana Glenn.

George najwidoczniej bardzo związana jest z projektem, skoro zgodziła się pojawić również w jego amerykańskiej wersji. Zagra tę samą postać, czyli Rossie, wyluzowaną żonę, matkę 5-letniego Hugo. Dzieciak po tym jak machał zabawką przed oczami innego chłopca, zostaje przez niego spoliczkowany. Sytuacja ta rozsierdziła Rossie, która stara się wyjaśnić wydarzenie poprze konfrontowanie ze sobą wszystkich świadków.

dsubftm

W obsadzie zobaczymy również Thandie Newton. Wcieli się ona w lekarkę Aishę, żonę Hectora i matkę ich dwójki dzieci.

Dla amerykańskiej widowni scenariusz zaadaptuje Jon Robin Baitz. Za kamerą staje Lisa Cholodenko. Produkcją zajmą się Walter Parkes i Laurie MacDonald. Zaplanowano realizację 8 odcinków.

dsubftm

Podziel się opinią

Share

dsubftm

dsubftm