Trwa ładowanie...
d2xqyre
Aktualności

''The Boxtrolls'': Jak powstają pudłotrolle

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''The Boxtrolls'': Jak powstają pudłotrolle
(Focus Features)
d2xqyre

W sieci pojawił się kolejny zwiastun nowej animacji studia Laika, *"The Boxtrolls".*

Kanwę filmu stanowi książka Alana Snowa wydana w Polsce pod tytułem "Były sobie stwory. Serowy potop". Akcja rozgrywa się erze wiktoriańskiej, w mieście, którego mieszkańcy mają obsesję na punkcie pieniędzy, klasy i wykwintnych, śmierdzących serów. W podziemiach miasta mieszkają znienawidzone przez nich pudłotrolle, które w nocy wypełzają na powierzchnię i kradną im to, co dla nich najcenniejsze: ich dzieci i śmierdzący ser. W rzeczywistości pudłotrolle to dobre, serdeczne stworzenia, które nie robią nikomu krzywdy i które wychowują osieroconego chłopca imieniem Eggs.

Twórcom filmu udało się skompletować imponującą obsadę. Głosów postaciom użyczają Ben Kingsley, Isaac Hempstead-Wright, Elle Fanning, Toni Collette, Jared Harris, Simon Pegg, Nick Frost, Richard Ayoade i Tracy Morgan. Przypomnijmy, że studio Laika ma na koncie przeboje "Koralina i tajemnicze drzwi" oraz "ParaNorman".

d2xqyre

Zwiastun, w którym możemy zobaczyć nie tylko sceny z filmu, ale i proces tworzenia postaci i świata animacji poklatkowej, dostępny jest pod tym adresem.

Za reżyserię odpowiadają Anthony Stacchi i Graham Annable. Premiera planowana jest na wrzesień 2014 roku.

d2xqyre

Podziel się opinią

Share

d2xqyre

d2xqyre