Trwa ładowanie...
d36kquf

''The Host'': Chandler Canterbury i Boyd Holbrook u Stephanie Meyer

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''The Host'': Chandler Canterbury i Boyd Holbrook u Stephanie Meyer
d36kquf

*Chandler Canterbury i Boyd Holbrook to nowi dwaj aktorzy, którzy dołączyli do adaptacji kolejnej powieści autorki sagi "Zmierzch", Stephanie Meyer.*

Chandler Canterbury i Boyd Holbrook zagrają w produkcji "The Host". Obraz będzie adaptacją książki znanej polskim czytelnikom pod tytułem "Intruz". Akcja rozgrywa się w świecie, w którym większość ziemskiej populacji opanowali obcy zwani Duszami. Kosmici wchodzą w ciało człowieka, przejmując nad nim kontrolę, ale prowadzą dalej normalne życie i są z natury łagodni i dobrzy.

W główną rolę, dziewczyny, która nie chce podporządkować się obcym i toczy walkę z istotą, zwaną Wagabundą, wcieli Saoirse Ronan. Obok niej wystąpią Max Irons, Jake Abel. William Hurt zagra ekscentrycznego wuja bohaterki, Jeba. W obsadzie znalazła się również Diane Kruger, która wcieli się w jednego z obcych.

Ekranizację wyreżyseruje według własnego scenariusza Andrew Niccol. Za produkcję odpowiadają Nick Wechsler, Paula Mae Schwartz i Steve Schwartz oraz Meyer. Premiera planowana jest na 29 marca 2013 roku.

Canterbury znany jest z filmu science fiction "Zapowiedź", a Holbrook z opartego na faktach dramatu "Obywatel Milk".

d36kquf

Podziel się opinią

Share
d36kquf
d36kquf