Trwa ładowanie...
d3x7bo3

"The Last Man on Earth" z drugim sezonem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Last Man on Earth" z drugim sezonem
d3x7bo3

Szefostwo telewizji Fox podjęło decyzję o realizacji drugiego sezonu serialu "The Last Man on Earth" z Willem Forte w głównej roli.

Dyrekcja korporacji z radością przyjęła wyniki oglądalności produkcji, a także jej recenzje. - Jesteśmy zachwyceni, że ten niezwykle odważny, oryginalny i innowacyjny serial zdobył zaufanie widzów i krytyków - powiedział David Madden z Fox Broadcasting Company. - Nie możemy się doczekać gdzie zabiorą nas jego twórcy w kolejnych odcinkach w drugim sezonie.

Przypomnijmy, że serial przedstawia historię Phila Millera, który po globalnym kataklizmie w 2022 roku zostaje ostatnim żyjącym człowiekiem na Ziemi. Początkowo bohater czuje się z tym wyjątkowo dobrze i korzysta z uzyskanej wolności. Z czasem samotność coraz bardziej mu doskwiera.

d3x7bo3

Forte nie tylko gra, ale i pisze scenariusze kolejnych odcinków. Produkcją kierują Phil Lord i Chris Miller, czyli twórcy "Lego przygody" i "22 Jump Street". W obsadzie znaleźli się również January Jones ("Mad Men"), Kristen Schaal ("Bob's Burgers"), Mel Rodriguez ("Enlisted") oraz Cleopatra Coleman ("Step Up Revolution").

Pierwszy sezon zadebiutował w telewizji w marcu.

d3x7bo3

Podziel się opinią

Share

d3x7bo3

d3x7bo3