Trwa ładowanie...
Megafon.pl

"Thor: Ragnarok" celuje w 100 mln dol. To może być najbardziej dochodowa część serii

Marvel i Disney przewidują, że ich najnowsza produkcja "Thor: Ragnarok" zgarnie w podczas pierwszego weekendu wyświetlania 100 ml dol.

Share
"Thor: Ragnarok" celuje w 100 mln dol. To może być najbardziej dochodowa część serii
Źródło: Materiały prasowe
d2nuzc4

Do kin w USA najnowsza odsłona opowieści o superbohaterze trafi 3 listopada. Twórcy liczą, że pierwsze dni na ekranie zapewnią dochód rzędu 90-100 mln dol. Jeśli się uda, będzie to wynik lepszy nie poprzednich odsłon: "Thora", który zarobił 65,7 mln dol. w weekend otwarcia, oraz "Thor: Mroczny świat", który miał 85,7 mln dol. na koncie.

W nadchodzącym filmie Thor weźmie udział w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, czyli nordycką apokalipsą. W tytułowego bohatera ponownie wciela się Chris Hemsworth. W filmie pojawiają się także Doktor Strange (Benedict Cumberbatch)
, Hela (Cate Blanchett)
, Hulk (Mark Ruffalo), Loki (Tom Hiddleston)
i Valkyrie (Tessa Thompson)
.

Obraz wyreżyserujwe Taika Waititi ("Orzeł kontra rekin", "Co robimy w ukryciu". Za scenariusz odpowiadają Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson i Christopher Yost. Mark Mothersbaugh z lengernego zespołu Devo zajął się muzyką. W polskich kinach "Thor: Ragnarok" pojawi się już 25 października.

Niezywkłe kulisy filmowej kwesti roku. Aktor zdradził szczegóły:

d2nuzc4

Podziel się opinią

Share
d2nuzc4
d2nuzc4