Trwa ładowanie...

''Thorgal'': Kto zagra tytułową rolę w ekranizacji komiksu?

''Thorgal'': Kto zagra tytułową rolę w ekranizacji komiksu?Źródło: Paulina Czarnecka
d2nr1au
d2nr1au

Ekranizacja słynnego komiksu "Thorgal" zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem SuperExpress dotarł do najnowszych informacji z planu. Czy wiadomo już, kto zagra tytułowego bohatera?

Ewa Kasprzyk, która zagra w filmie królową Valdemenę, zdradziła w rozmowie z SE.pl, że właśnie bierze udział w zdjęciach kręconych w Polsce. Obecność 58-letniej aktorki w ekranizacji komiksu była wiadoma od dawna. Nadal jednak nie wiadomo, kto odegra tytułową rolę.

Julia Bui Ngoc, reżyserka, mówi o dwóch kandydatach, ale nie zdradza szczegółów. Ostateczna decyzja o wyborze aktora do głównej roli ma zapaść po próbnych zdjęciach, chociaż już teraz mówi się, że Thorgalem może zostać Wojciech Medyński.

fot. Paulina Czarnecka/wladczynilasow.blogspot.com

d2nr1au

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w 2013 roku i jak twierdzi reżyserka, mają się zakończyć jeszcze w tym miesiącu. Premiera filmu jest przewidziana na listopad.

"Thorgal" to seria komiksów Grzegorza Rosińskiego (rysunki) i Jeana Van Hamme'a (scenariusz), którzy powołali do życia tytułowego bohatera w 1978 roku. Od tego czasu na rynku pojawiło się ponad trzydzieści albumów głównego cyklu i trzy serie poboczne.

d2nr1au
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nr1au