Trwa ładowanie...
Megafon.pl
neill blomkamp
oprac. Jakub Zagalski
05-06-2017 14:03

To już pewne: "Obcy 5" nie powstanie. "Spędziłem dużo czasu pracując nad nim i czuję, że byłby świetny"

Neill Blomkamp potwierdził niedawne doniesienia Ridleya Scotta. "Alien 5", za którego miał odpowiadać twórca filmów "Dystrykt 9" i "Chappie", nie ujrzy światła dziennego.

Share
To już pewne: "Obcy 5" nie powstanie. "Spędziłem dużo czasu pracując nad nim i czuję, że byłby świetny"Źródło: Getty Images
ddfz539

- Sądzę, że ten projekt kompletnie padł - przyznał twórca z RPA w rozmowie z "The Verge". - *Tak należy na tym etapie zakładać. Smutna sprawa. Spędziłem dużo czasu pracując nad nim i czuję, że byłby świetny. Ale ze względu na obecną politykę [wytwórni], nie uda się tego zrobić. *

Przypomnijmy, że Ridley Scott, który nakręcił niedawno film "Obcy: Przymierze", zapowiedział gotowość stworzenia całej serii sequeli w tym uniwersum.

Blomkamp dodał natomiast, że planuje nakręcić kontynuację "Dystryktu 9". - Chcę nakręcić kolejny film w tym świecie - powiedział.

Neill Blomkamp obecnie pracuje nad nowym, eksperymentalnym projektem "Oats Studios". To seria krótkometrażówek, które w przyszłości reżyser chce rozbudować do pełnych filmów. Promujący przedsięwzięcie klip można obejrzeć poniżej:

ddfz539
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddfz539
ddfz539