Trwa ładowanie...
dplcmtb

To się nazywa girl power! "Munio: Strażnik Księżyca" z Olgą Kalicką w kinach od 10 marca

Mądra, odważna i piękna! Urocza Glim z bajki "Munio: Strażnik Księżyca" przemówi głosem Olgi Kalickiej. Tylko u nas możecie zobaczyć aktorkę w akcji!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To się nazywa girl power! "Munio: Strażnik Księżyca" z Olgą Kalicką w kinach od 10 marca
(Materiały prasowe)
dplcmtb

Znamy ją z seriali "Rodzinka.pl" i "M jak miłość", ale Olga Kalicka to utalentowana aktorka, która właśnie szturmem zdobywa świat dubbingu. W styczniu mogliśmy usłyszeć ją w "Balerinie", a już od piątku oczaruje swoim głosem najmłodszych w bajce "Munio: Strażnik Księżyca". Ale to nie wszystko, bo w marcu Olgę Kalicką usłyszymy również w produkcji "Piękna i Bestia", gdzie młoda aktorka dubbinguje samą Emmę Watson.

W najnowszej animacji "Munio: Strażnik Księżyca" Olga Kalicka wciela się w Glim, uroczą dziewczynkę z wosku. Glim jest niezwykle mądra, pracowita i uwielbia czytać starożytne księgi. Jest też bardzo krucha i łatwo możną ją zranić. Musi unikać promieni słonecznych, które roztapiają jej ciało oraz blasku księżyca, przy którym zastyga. Mimo wszystko jest niezwykle odważna i gotowa zrobić wiele dla swoich przyjaciół i dla ratowania równowagi świata.

"Munio: Strażnik Księżyca" to magiczna, pełna humoru i przygód, wzruszająca i mądra opowieść dla całych rodzin. Za przepiękną animację odpowiadają twórcy takich hitów, jak "Mały książę" i "Kung Fu Panda".

dplcmtb

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!


"Munio: Strażnik Księżyca" w kinach już w piątek 10 marca! Przeżyj najfajniejszą przygodę pod Słońcem… i Księżycem!

dplcmtb

Podziel się opinią

Share

dplcmtb

dplcmtb