WP

Tom Cruise nie widział swojego dziecka od lat

Choć Tom Cruise może widywać swoją 12-letnią córkę przez 10 dni w miesiącu, to tego nie robi. Powód? Suri nie należy do Kościoła scjentologicznego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Suri Holmes i Tom Cruise
Suri Holmes i Tom Cruise (East News, Fot: Splash News,Alex Edelman)
WP

Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w 2012 roku, po 6 latach małżeństwa. Powodem była obsesja aktora na punkcie jego religii. Holmes zyskała prawo do opieki nad ich córką, Suri, ale Cruise może się z nią spotykać. Jednak nie widziano go z dziewczynką od 2013 roku.

Aktor, odkąd został wciągnięty do kościoła scjentologicznego przez pierwszą żonę, Mimi Rogers, jest jego ogromnym entuzjastą. Nie przestał nim być nawet po rozwodzie.

WP

Z drugą żoną, Nicole Kidman, Cruise adoptował dwójkę dzieci. Gdy para się rozstała, zostały pod jego opieką. Aktor wychował je zgodnie z zasadami swojej religii.

Ale Suri, którą wychowuje Holmes, nie jest już scjentolożką. Choć ci, którzy opuścili sektę, nie mogą widywać się z jej obecnymi członkami, scjentolodzy nie zabraniają rodzicom spotykać się z dziećmi. Jak donosi "US Weekly", to Tom Cruise zdecydował, że nie chce widywać swojej córki.

Dziś dziewczynka ma 12 lat i mieszka w Nowym Jorku. Jej mama od 5 lat jest w związku z Jamiem Foxxem. Po latach ukrywania się, ostatnio coraz częściej pokazują się razem publicznie.

WP

Zobacz także: Burza wokół filmu "Kler"

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP