Trwa ładowanie...

Tomek Karolak romansuje z bogatą wdową!

Tomek Karolak romansuje z bogatą wdową!Źródło: ITI Cinema
d36bqyy
d36bqyy

W „Listach do M.” na planie spotkała się plejada najpopularniejszych polskich aktorów. Obok Pawła Małaszyńskiego i Piotra Adamczyka nie mogło oczywiście zabraknąć króla polskich komedii czyli Tomka Karolaka. W roli dla niego idealnej, czyli łobuza w czerwonym stroju.

Tomek Karolak gra Mela, faceta przed czterdziestką, który umie uwieść każdą kobietę na świecie (dlatego przyjaciele troszkę złośliwie wołają na niego imieniem i nazwiskiem znanego aktora - Mela Gibsona) i najbardziej kocha siebie. Dorabia jako święty Mikołaj w agencji eventowej, ale do świętości naprawdę mu daleko. W swoim telefonie ma więcej numerów do kobiet niż prezentów w worku.

Humorzasty, złośliwy, spóźnialski. Ma gdzieś tradycję i obowiązek bycia miłym dla grzecznych dzieci. Nie dba wcale o swoją sztuczną brodę Mikołaja, nie dzwoni do mamy na święta i nie pamięta, jak śpiewa się kolędy. Na wieczór wigilijny zaplanował sobie gorącą randkę z pewną bogatą wdową z Konstancina!

To jest łobuz, widzowie pokochają tego Mikołaja, którego gram. On się nie patyczkuje, on romansuje, wyrywa kobiety na ten czerwony strój, ma te wszystkie dzieciaki wokół w nosie. Ale spotyka kogoś kto go odmieni, skłoni do refleksji” – powiedział nam Tomasz Karolak.

„Listy do M.” najnowsza produkcja TVN już w kinach.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d36bqyy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36bqyy