Trwa ładowanie...

"Topór w grdykę i do domu!" Cate Blanchett opowiada o roli w filmie "Thor: Ragnarok" [WIDEO]

Cate Blanchett nie boi się nowych wyzwań. Popularna aktorka zagrała właśnie w filmie "Thor: Ragnarok" (na ekranach kin od 25 października). W takiej roli jeszcze jej nie widzieliście!

Share
"Topór w grdykę i do domu!" Cate Blanchett opowiada o roli w filmie "Thor: Ragnarok" [WIDEO]
Źródło: Marvel Studios
d42cnmq

– Najbardziej podobały mi się sceny, w których muszę kogoś złoić. Bomba. Nie trzeba nic gadać, tylko topór w grdykę i do domu – opowiada laureatka Oscarów za role w "Aviatorze" i "Blue Jasmine".

Blanchett jest znana z pogłębionych psychologicznie ról w filmach o ambicjach artystycznych, a także z kasowych Hollywoodzkich przebojów. Nie miała jednak w dorobku tak spektakularnego i wymagającego fizycznie kina z pogranicza przygody i akcji. Jak jednak przystało na gwiazdę wielkiego formatu – zagrała koncertowo. Z ekranu emanuje seksapilem. Nie sposób nie ulec jej urokowi, mimo że wciela się w Helę – bezkompromisową boginię śmierci.

Cate Blanchett opowiada o pracy przy filmie "Thor Ragnarok":

– Bosko się grało tę postać. Najlepsze czarne charaktery to takie, które i fascynują, i budzą odrazę, ale jakby czujesz, o co im chodzi – twierdzi aktorka, która świetnie odnalazła się w nowej, nietypowej dla siebie roli.

d42cnmq

Jej bohaterka – Hela – to jedna z głównych przeciwniczek Thora, który będzie musiał wrócić do Asgardu i stawić jej czoła, a także powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów". Ale zanim do tego dojdzie, stoczy pojedynek z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers – niesamowitym Hulkiem. Tego nie można przegapić!

"Thor: Ragnarok" w kinach od 25 października!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d42cnmq

Podziel się opinią

Share
d42cnmq
d42cnmq