TVP i TVN walczą o emisję Studia Lotto
Koniec ze staruszkami stojącymi w kolejce przed żółtym kioskiem, nadchodzi nowa era Lotto
Wielkie Lotto Show, ale gdzie?
Co jest największą zmianą w polityce firmy, to adres grupy docelowej.
Totalizator Sportowy chce, aby w Lotto grały młodsze niż dotąd osoby. Koniec ze staruszkami stojącymi w kolejce przed żółtym kioskiem, nadchodzi nowa era.
- To jest trudny rynek - stwierdza Gawron, mówiąc o chęci odmłodzenia struktury graczy.
- Choć nie narzekamy na swoje wyniki to mimo wszystko cały czas musimy myśleć o pozyskaniu nowych klientów, a do tego musimy stosować różne zabiegi i działania promocyjne - tłumaczy.
Wielkie Lotto Show, ale gdzie?
Nowe Studio zobaczymy na antenie w styczniu 2010 roku we wtorki, czwartki i soboty.
O tym, która stacja będzie emitować losowania, przekonamy się w przyszłym tygodniu.
Na załatwienie sprawy i znalezienie nowego gospodarza spółce TS pozostało 2,5 miesiąca. Wtedy właśnie wygasa umowa, którą 10 lat temu podpisała z Polsatem.
Wielkie Lotto Show, ale gdzie?
Wzorem dla polskiego loteryjnego giganta ma być brytyjska National Lottery.
Producentem Lotto będzie, podobnie jak na wyspach brytyjskich, holenderska firma Endemol.
To jeden z największych na świecie producentów telewizyjnych. Na koncie ma m.in. "Big Brothera" czy nadawaną w Polsacie "Fabrykę gwiazd".
Endemol zwyciężył w przetargu Totalizatora Sportowego i będzie odpowiadał za opracowanie nowej, atrakcyjniejszej formuły, która ma przyciągnąć widzów i graczy.
Do tej pory losowania Lotto oglądał zaledwie co dziesiąty z 16 mln graczy.