Trwa ładowanie...

Twórcy "Krainy lodu II" zrobili fanom prezent. Poczekajcie do 2 min i 8 sek

Disney dalej podgrzewa atmosferę wokół swego hitu. Do sieci trafił właśnie klip, w którym Elsa śpiewa w 29 językach. Także po polsku.

Share
Twórcy "Krainy lodu II" zrobili fanom prezent. Poczekajcie do 2 min i 8 sek
Źródło: Materiały prasowe
d3842ne

"Krainę lodu II", podobnie jak część pierwszą z 2013 r., promuje piosenka. I choć dorośli utyskują, że "Chcę wierzyć snom" to w zasadzie kopia "Mam tę moc", to kawałek z najnowszej odsłony przygód Elsy również bije rekordy popularności.

Jesteście ciekawi, jak "Chcę wierzyć snom" brzmi w innych językach? Disney wychodzi waszej ciekawości naprzeciw. W sieci znalazł się klip do piosenki z filmu zaśpiewany w 29 językach (sam film posiada 45 wersji językowych).

"Chcę wierzyć snom" rozpoczyna się po angielsku, aby chwilę później przejść w płynnie w hiszpański, mandaryński, szwedzki, węgierski i tak dalej. A polski? Oczywiście, musicie tylko poczekać do 2 minuty i 8 sekundy. Posłuchajcie:

"Kraina lodu II" idzie na rekord. W tej chwili na koncie Disneya znajduje się bez mała 937 mln dol., a kwota ta na pewno jeszcze wzrośnie.

d3842ne

O czym jest "Kraina lodu 2"?

Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? W oscarowej "Krainie lodu" Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3842ne

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3842ne
d3842ne