Trwa ładowanie...
20-01-2015 10:04

Tych bohaterów zna cały świat - Jakubik i Mecwaldowski zmierzą się z legendą!

Tych bohaterów zna cały świat - Jakubik i Mecwaldowski zmierzą się z legendą!Źródło: mat. promocyjne
d3bbz1c
d3bbz1c

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” to nowy etap w historii przygód Asteriksa i Obeliksa. Do tej pory losy kultowych bohaterów śledziło w kinach ponad 100 milionów widzów. Po sukcesach ośmiu filmów animowanych i czterech filmów fabularnych, przyszedł czas na animację 3D. Nowymi gwiazdami polskiej wersji dubbingowej będą Wojciech Mecwaldowski i Arkadiusz Jakubik.

„Nigdy nie przypuszczałbym, że użyczę głosu Asteriksowi.“ – skomentował swój udział w filmie Wojciech Mecwaldowski. „Gdyby ktoś mi powiedział, że zagram jedną z postaci tego komiksu – pomyślałbym, że chodzi o psa“ – dodał aktor po nagraniu głosu jednej z najsłynniejszych postaci komiksowych na świecie.

Partnerujący mu w filmie Arkadiusz Jakubik już w dzieciństwie odnalazł w sobie cechy sympatycznego gala o nadludzkiej sile. „Gdyby ktoś wtedy zapytał mnie, której z postaci użyczyłbym głosu – bez najmniejszych wątpliwości odpowiedziałbym, że Obeliksowi“ – powiedział Jakubik.

Duet Wojciecha Mecwaldowskiego i Arkadiusza Jakubika w filmie "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów" będziemy mogli usłyszeć już od 27 lutego w kinach.

d3bbz1c

Tymczasem zobaczcie jak Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov radzili sobie w studiu dubbingowym:

d3bbz1c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bbz1c