Trwa ładowanie...
d5000cq

Tye Sheridan, Taron Edgerton, Saoirse Ronan i Sophie Turner chcą być mutantami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tye Sheridan, Taron Edgerton, Saoirse Ronan i Sophie Turner chcą być mutantami
d5000cq

Tye Sheridan, Taron Edgerton, Saoirse Ronan i Sophie Turner są brani pod uwagę przy castingu do filmu "X-Men: Apocalypse".

Obraz "X-Men: Apocalypse" to zamknięcie trylogii, która rozpoczęła się filmem "X-Men: Pierwsza klasa". Film będzie rozgrywał się w latach 80. i opowie o pochodzeniu mutantów. W filmie pojawią się Quicksilver (Evan Peters) i jego siostra, Szkarłatna Wiedźma. Do swych ról powrócą James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult. Scenariusz piszą Simon Kinberg, Dan Harris i Michael Dougherty. Za kamerą stanie Bryan Singer. Premierę wyznaczono na 27 maja 2016 roku.

Tye Sheridan ("Drzewo życia") i Taron Edgerton ("Kingsman: Tajne służby") brani są pod uwagę do roli młodego Scotta Summersa (Cyclops). Wcześniej kandydatami byli Timothee Chalamet, Ben Hardy oraz Charlie Rowe.

d5000cq

Saoirse Ronan ("Pokuta") i Sophie Turner ("Gra o tron") konkurują w wyścigu o rolę młodej Jean Grey. Wcześniej w kontekście tej postaci pojawiły się nazwiska Elle Fanning, Chloë Grace Moretz i Hailee Steinfeld.

Natomiast Alexandra Shipp ("Aaliyah: The Princess of R&B) i Zendaya Coleman ("Shake It Up") walczą o rolę Storm.

d5000cq

Podziel się opinią

Share

d5000cq

d5000cq