Trwa ładowanie...
d3cdylt

''Ucieczka z Nowego Jorku'' razy trzy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Ucieczka z Nowego Jorku'' razy trzy
(Vision Film)
d3cdylt

Pogłoski o realizacji nowej wersji *"Ucieczki z Nowego Jorku" krążą w mediach już od jakiegoś czasu. Dziś producent Joel Silver potwierdził te doniesienia i dodał, że planuje nakręcić aż trzy filmy z nowej serii.*

Oryginalna "Ucieczka z Nowego Jorku" Johna Carpentera z 1981 roku to historia Snake'a Plisskena (wówczas Kurt Russell), przestępcy recydywisty walczącego o przetrwanie na przekształconej w gigantyczne więzienie wyspie Manhattan. Gdy nad jej obszarem rozbija się samolot z prezydentem USA na pokładzie, Snake ma za zadanie uratować głowę państwa.

- Zawsze lubiłem postać Snake'a - przyznał Joel Silver. - Udało nam się wpaść na pomysł, dzięki któremu zrobimy nie jeden film, a całą trylogię. Najpierw przedstawimy wydarzenia, które doprowadziły do przekształcenia Nowego Jorku w wielkie więzienie, w czasach kiedy Snake nie był jeszcze bohaterem. Potem przejdziemy do zdarzeń, jakie znamy z oryginalnego filmu, a jeszcze później przeniesiemy się do takiego Nowego Jorku, jaki znamy dziś.

d3cdylt

Przypomnijmy, że pomysłem nie jest zachwycony Kurt Russell, odtwórca roli Snake'a w filmie z 1981 roku.

- Nowe wersje należy kręcić tylko wtedy, gdy oryginał miał wiele wad i trzeba zrobić go jeszcze raz, porządnie - oznajmił Russell. - Informacja, że Hollywood chce nakręcić remake "Ucieczki z Nowego Jorku" to dla mnie znak, że w tej branży nie ma już świętości.

Faworytami do głównej roli w nowej trylogii są ponoć Brytyjczycy Jason Statham i Tom Hardy.

d3cdylt

Podziel się opinią

Share

d3cdylt

d3cdylt