ycipk-vg5yl2

"Ukryta gra": Ostatni film produkcji Piotra Woźniaka-Staraka. Do sieci trafił muzyczny zwiastun

"Ukryta gra" to najnowszy film autorstwa Watchout Studio, domu produkcyjnego Piotra Woźniaka-Staraka. W sieci pojawił się zwiastun ostatniego dzieła zmarłego producenta filmowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Ukryta gra"
Kadr z filmu "Ukryta gra" (Materiały prasowe, Fot: Krzysztof Wiktor)
ycipk-vg5yl2

"Ukryta gra". O czym jest film?

"Ukryta gra" przedstawia historię Joshuy Mansky’ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Jak się okazuje, jest to wyłącznie przykrywka dla szpiegowskiej rozgrywki.

W "Ukrytej grze" główną rolę Joshuy Mansky’ego zagra Bill Pullman. w filmie pojawią się również Robert Więckiewicz. Lotte Verbeek, James Bloor, Aleksiej Sieriebriakow oraz Corey Johnson. Za reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki.

ycipk-vg5yl2

"Ukryta gra". Muzyczny zwiastun z Anną Karwan

Do "Ukrytej gry" przygotowano muzyczny zwiastun, który jest specjalnym teledyskiem do utworu "The Secret Game" Anny Karwan.

– Piosenka "The Secret Game" to spełnienie moich marzeń, kompozycja jest skrojona na miarę moich wokalnych możliwości. Tym samym jest to najtrudniejszy utwór technicznie, który dał mi ogrom satysfakcji. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projektu i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniakowi-Starakowi za dzieło jego życia – mówi Ania Karwan.

ycipk-vg5yl2

Watchout Studio - dom produkcyjny Piotra Woźniaka-Staraka

Watchout Studio to dom produkcyjny założony przez Piotra Woźniaka-Staraka w 2007 r. Firma ma na swoim koncie ma sześć filmów fabularnych, serial w produkcji i ponad 100 reklam. Ich najbardziej hitowe produkcje to "Bogowie" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-vg5yl2

ycipk-vg5yl2
ycipk-vg5yl2