Trwa ładowanie...

"Ukryta gra": Ostatni film produkcji Piotra Woźniaka-Staraka. Do sieci trafił muzyczny zwiastun

"Ukryta gra" to najnowszy film autorstwa Watchout Studio, domu produkcyjnego Piotra Woźniaka-Staraka. W sieci pojawił się zwiastun ostatniego dzieła zmarłego producenta filmowego.

Share
"Ukryta gra": Ostatni film produkcji Piotra Woźniaka-Staraka. Do sieci trafił muzyczny zwiastun
Źródło: Materiały prasowe, fot: Krzysztof Wiktor
d2gr7kr

"Ukryta gra". O czym jest film?

"Ukryta gra" przedstawia historię Joshuy Mansky’ego, genialnego matematyka, który u szczytu kryzysu kubańskiego zostaje porwany przez amerykańskie tajne służby. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju. Jak się okazuje, jest to wyłącznie przykrywka dla szpiegowskiej rozgrywki.

W "Ukrytej grze" główną rolę Joshuy Mansky’ego zagra Bill Pullman. w filmie pojawią się również Robert Więckiewicz. Lotte Verbeek, James Bloor, Aleksiej Sieriebriakow oraz Corey Johnson. Za reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki.

"Ukryta gra". Muzyczny zwiastun z Anną Karwan

Do "Ukrytej gry" przygotowano muzyczny zwiastun, który jest specjalnym teledyskiem do utworu "The Secret Game" Anny Karwan.

d2gr7kr

– Piosenka "The Secret Game" to spełnienie moich marzeń, kompozycja jest skrojona na miarę moich wokalnych możliwości. Tym samym jest to najtrudniejszy utwór technicznie, który dał mi ogrom satysfakcji. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projektu i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniakowi-Starakowi za dzieło jego życia – mówi Ania Karwan.

Watchout Studio - dom produkcyjny Piotra Woźniaka-Staraka

Watchout Studio to dom produkcyjny założony przez Piotra Woźniaka-Staraka w 2007 r. Firma ma na swoim koncie ma sześć filmów fabularnych, serial w produkcji i ponad 100 reklam. Ich najbardziej hitowe produkcje to "Bogowie" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

d2gr7kr

Podziel się opinią

Share
d2gr7kr
d2gr7kr