Trwa ładowanie...
d5kf11h

"Ukryta gra": ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka ma już zwiastun

"Ukryta gra", thriller szpiegowski osadzony w czasach zimnej wojny, to ostatni film, przy którym pracował Piotr Woźniak-Starak. Producent zginął tragicznie kilka tygodni temu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Kadr z filmu "Ukryta gra"
Kadr z filmu "Ukryta gra" (Materiały prasowe, Fot: Krzysztof Wiktor)
d5kf11h

"Ukryta gra" Łukasza Kośmickiego, najnowsza produkcja założonego przez Piotra Woźniaka-Staraka Watchout Studio, to trzymający w napięciu thriller szpiegowski. Jego akcja rozgrywa się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na początku lat 60. W filmie wystąpiła gwiazdorska obsada – Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek i Aleksiej Sieriebriakow.

"Ukryta gra" trafi na ekrany polskich kin 8 listopada, a już dziś można zobaczyć zwiastun produkcji.

Piotr Woźniak-Starak zaginął w niedzielę 18 sierpnia na terenie jeziora Kisajno. W czwartek 22 sierpnia wyłowiono jego ciało. Osoby z branży filmowej wspominały w mediach społecznościowych zmarłego producenta. Mówiono o nim jako dobrym, uczciwym człowieku, który był bardzo zaangażowany w swoje projekty.

d5kf11h

Filmy, które wyszły pod szyldem Watchout Studio, można zaklasyfikować jako kino środka. To wysokiej jakości filmy gatunkowe, które oferują dobrze opowiedzianą historię, ale przede wszystkim dostarczyć mają widzowi rozrywki. Do tej pory do kin trafiły dwa głośne filmy biograficzne wyprodukowane przez Woźniaka-Staraka: "Bogowie" oraz "Sztuka kochania".

Po zwiastunie "Ukrytej gry" widać, że możemy się spodziewać porządnego thrillera nawiązującego do produkcji hollywoodzkich.

d5kf11h

Podziel się opinią

Share
d5kf11h
d5kf11h