Trwa ładowanie...

''Uniwersytet potworny'': Studenckie lata Piotra Grabowskiego [wideo]

''Uniwersytet potworny'': Studenckie lata Piotra Grabowskiego [wideo]Źródło: Disney
d37ce4o
d37ce4o

W polskiej wersji językowej najnowszej komedii Disney/Pixar *"Uniwersytet Potworny" aktor Piotr Grabowski („Nad Rozlewiskiem”, „Prawo Agaty”), stanął na czele uczelnianego bractwa studenckiego ROR - Ryk Omega Ryk.*

Bo jeśli jest uniwersytet, nawet ten potworny, to musi być i bractwo. Ryk Omega Ryk (RΩR) zrzesza najlepszych z najlepszych. Są to najinteligentniejsze, najzdolniejsze i najbardziej przerażające potwory na całym Uniwersytecie, wywodzące się ponadto z rodów o wielowiekowej tradycji straszenia. Nieco lalusiowaty wygląd skrywa ich dzikie i bezwzględne oblicze, które ukazują w razie konieczności. RΩR głoszą, że są najbardziej elitarnym bractwem w całym campusie. Ich przywódcą jest Johnny (głos Piotr Grabowski) rządzący jak udzielny monarcha. Bractwo RΩR zamierza kontynuować nieprzerwane pasmo zwycięstw w Straszatonie i nie cofnie się przed niczym by to osiągnąć.

Zanim trafili do spółki, chodzili do szkółki! Ulubieńcy kinowej publiczności, James P. Sullivan i Mike Wazowski, powracają na duży ekran w filmie „Uniwersytet Potworny” - prequelu oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar „Potwory i spółka”.

Film przenosi widzów w czasy, kiedy Sully i Mike - studenci Uniwersytetu Potwornego – dopiero zgłębiali tajniki potwornego fachu. Zabawne perypetie bohaterów z okresu studiów, wypełnionego szalonymi imprezami w akademiku, pokazują jak pomimo wielu dzielących ich różnic zostali najlepszymi przyjaciółmi.

*„Uniwersytet Potworny” to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni. W kinach od 3 lipca.*

d37ce4o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37ce4o