Trwa ładowanie...

''Valerian'': Herbie Hancock u Luca Bessona

Share
''Valerian'': Herbie Hancock u Luca Bessona
d2t1zcz

Herbie Hancock to drugi po Rihannie muzyk, który zasilił szeregi ekipy nowego filmu Luca Bessona "Valerian".

Obraz zostanie zrealizowany na podstawie komiksu, który powstał w 1967 roku. Autorem ilustracji jest Jean-Claude Mézieres, który pracował nad wizualną stroną przeboju "Piąty element" Bessona.

Bohaterem filmu będzie tytułowy Valérian (w tej roli Dane DeHaan), agent przemierzający czas i przestrzeń. Towarzyszy mu piękna agentka Laureline (Cara Delevingne). Ich misją jest sprawdzenie, czy Syrte, jedna z tysiąca planet systemu, zagraża Ziemi. Okazuje się, że Syrte rządzona jest przez dekadenckich arystokratów, a ludzie przygotowują się do rewolucji.

d2t1zcz

W obsadzie znaleźli się także Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke oraz John Goodman, który użyczy swojego głosu postaci Obcego. Bohater ten w całości będzie wygenerowany komputerowo.

Teraz do obsady dołączył wielokrotnie nagradzany Grammy muzyk jazzowy Herbie Hancock. Artysta ma również na koncie Oscara za muzykę do filmu Bertranda Taverniera "Około północy", w którym również wystąpił w roli Eddiego Wayne'a. Ostatnio pojawił się w serialu wytwórni Disneya "Dziewczyna poznaje świat".

Luc Besson odpowiada za scenariusz i reżyserię, a także produkcję. Premierę zaplanowano na 21 lipca 2017 roku.

d2t1zcz

Podziel się opinią

Share
d2t1zcz
d2t1zcz