Trwa ładowanie...

Victoria Justice i Ryan McCartan w "Rocky Horror Picture Show"

Share
Victoria Justice i Ryan McCartan w "Rocky Horror Picture Show"
dapx2uu

Victoria Justice i Ryan McCartan zagrają główne role w telewizyjnym remake'u filmu <a href="http://film.wp.pl/rocky-horror-picture-show-the-6030520299541121c">"Rocky Horror Picture Show"</a> Jima Sharmana.

Reżyserią przedsięwzięcia zajmie się Kenny Ortega ("High School Musical"). Producentem wykonawczym jest Gail Berman ("Buffy: Postrach wampirów"). Zespół wesprze Lou Adler, producent oryginału. Na antenę projekt trafi jako "The Rocky Horror Picture Show Event".

Przypomnijmy, że premiera "The Rocky Horror Picture Show" - filmowej adaptacji sztuki Richarda O'Briena - miała miejsce w 1975 roku. W roku 2005 produkcję wpisano do rejestru dziedzictwa narodowego USA. Głównymi bohaterami są narzeczeni Brad i Janet (Barry Bostwick i Susan Sarandon). W deszczowy wieczór para trafia do zamku, w którym odbywa się transylwański zjazd. Na jego czele stoi doktor Frank N. Furter (Tim Curry), który twierdzi, że odkrył sekret samego życia. Produkcja jest nie tylko musicalem, ale i specyficznym hołdem złożonym kinu science fiction i horrorom klasy B połowy XX wieku.

Victoria Justice i Ryan McCartan zagrają odpowiednio Janet i Brada. Transseksualna aktorka Laverne Cox znana z "Orange is the New Black" zagra postać Franka N. Furtera. W Rocky'ego Horrora wcieli się Staz Nair. Reeve Carney zagra Riff Raffa.

Film trafi do telewizji Fox jesienią 2016 roku.

dapx2uu

Podziel się opinią

Share
dapx2uu
dapx2uu