Trwa ładowanie...
d1bln15

W 1995 roku "Jumanji" było hitem. Zobaczcie, co zmieni się w drugiej części

Poznaliśmy szczegóły dotyczącego nowego filmu "Jumanji", który powstaje na podstawie książki Chrisa Van Allsburga z 1985 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W 1995 roku "Jumanji" było hitem. Zobaczcie, co zmieni się w drugiej części
(Materiały prasowe)
d1bln15

Oficjalny tytuł dzieła to "Jumanji: Welcome to the Jungle". Twórcy podkreślają, że nie jest to remake. Obraz będzie kontynuacją opowieści z 1995 roku o pewnej niezwykłej grze planszowej. W nowej produkcji zamiast jednak planszówki, będziemy mieć klasyczną grę wideo z lat 90.

Przypomnijmy, że w 1995 roku powstała adaptacja "Jumanji", w której zagrali Robin Williams, Kirsten Dunst, Jonathan Hyde, Bonnie Hunt i Bradley Pierce. Akcja koncentrowała się na 12-letnim chłopcu, który w roku 1969 zostaje uwięziony w tajemniczej grze planszowej. 26 lat później zostaje uwolniony, ale wiąże się to z całą serią przygód, czasem bardzo niebezpiecznych.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

W "Jumanji: Welcome to the Jungle" w rolach głównych pojawią się Dwayne Johnson, Nick Jonas oraz Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan i Tim Matheson.

d1bln15

Reżyserią zajmuje się Jake Kasdan, a scenariusz napisali Scott Rosenberg i Jeff Pinkner na podstawie roboczej wersji przygotowanej przez Chrisa McKennę i Erika Sommersa. Premierę filmu zapowiedziano na 22 grudnia 2017 roku.

d1bln15

Podziel się opinią

Share
d1bln15
d1bln15