Trwa ładowanie...

''W głowie się nie mieści'': Najnowszy przebój studia Disneya na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

Share
''W głowie się nie mieści'': Najnowszy przebój studia Disneya na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD
Źródło: mat. dystrybutora
d1lvw30

Fascynująca opowieść o mechanizmach działania ludzkiego umysłu, wyreżyserowana przez nagrodzonego Oscarem Pete'a Doctera. Dzięki nieograniczonej wyobraźni twórców ze studia Pixar widzowie wybiorą się w podróż do zakamarków umysłu dorastającej dziewczynki oraz jej rodziców i będą mieli szansę odkryć tajniki funkcjonowania emocji towarzyszących człowiekowi w codziennym życiu! Najnowszy przebój studia Pixar *„W głowie się nie mieści” na DVD, Blu-ray 3D i Blu-ray już w sprzedaży!*

Studio Pixar przedstawia opowieść, która nie mieści się w głowie! Wkrocz do Centrum dowodzenia w głowie 11-letniej Riley i przekonaj się, że tam praca wre w najlepsze. W pocie czoła swoje zadania wykonuje pięć emocji pod dowództwem optymistycznej Radości, która zrobi wszystko, by Riley była szczęśliwa. Nie jest jednak łatwo zapanować nad emocjami, kiedy współpracownikami są Strach, Gniew, Odraza i Smutek!

Film wyprodukował Jonas Rivera („Odlot”), a wyreżyserował Pete Docter („Odlot”, „Potwory i spółka”). Drugim reżyserem został Ronnie Del Carmen („Dug’s Special Mission”), a producentami wykonawczymi John Lasseter („Toy Story”, „Auta”) i Andrew Stanton („Gdzie jest Nemo”, „Wall-E”). Scenariusz, na podstawie opowiadania Pete’a Doctera i Ronniego Del Carmena napisali: Pete Docter, Meg LeFauve i Josh Cooley. Muzykę skomponował nagrodzony Oscarem kompozytor Michael Giacchino („Iniemamocni”, „Ratatouille”, „Odlot”).

d1lvw30

W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Małgorzata Socha (Radość), Maja Ostaszewska (Odraza), Kinga Preis (Smutek), Cezary Pazura (Strach), Szymon Kuśmider (Gniew), Michał Piela (Bing Bong), Alicja Kozieja (Riley), Dorota Landowska (mama), Sławomir Grzymkowski (tata). W polskich kinach film „W głowie się nie mieści” obejrzało prawie milion widzów!

WYDANIE BLU-RAY 3D, BLU-RAY I DVD:

Na płytach Blu-ray 3D i Blu-ray oraz DVD, obok filmu, znajduje się również wyjątkowy dodatek specjalny: Film krótkometrażowy „Lawa”.

Ponadto wydania Blu-ray i Blu-ray 3D zostały wzbogacone o ekskluzywne materiały dodatkowe:

d1lvw30

• Film krótkometrażowy: „Pierwsza randka Riley?”
• Ścieżki Pixara: Kobiety filmu „W głowie się nie mieści”

• Moc emocji

d1lvw30

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lvw30
d1lvw30