Trwa ładowanie...

W październiku Kino Orange stawia na polskie kino

W październiku Kino Orange stawia na polskie kinoŹródło: Studio Munka-SFP
d33wi4a
d33wi4a

Aż trzy polskie tytuły znalazły się w kolejnej trasie Kina Orange. Od 10 października mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, mogą zobaczyć aż 5 premier filmowych. Polskie filmy to obsypani nagrodami *"Bogowie", kontrowersyjne "Służby Specjalne" i bijące rekordy popularności "Miasto 44". Najmłodsi widzowie, podczas porannych seansów, mogą poznać historię najsłynniejszej pszczółki świata w filmie "Pszczółka Maja". Film oraz najnowszą animację Universal Pictures "Pudłaki" w 3D.*

"Bogowie" to wielokrotnie nagrodzona na Festiwalu Filmowym w Gdyni historia prof. Zbigniewa Religi, w którego postać wcielił się rewelacyjny Tomasz Kot. Za tę właśnie kreację otrzymał w Gdyni nagrodę za najlepszą męską rolę pierwszoplanową.

"Służby specjalne" to historia odsłaniająca kulisy życia i pracy oficerów tajnych służb. Reżyser Patryk Vega bezkompromisowo wdziera się w ich psychikę i prywatność. To najnowszy i najmocniejszy film twórcy „Pitbulla”.

d33wi4a

"Miasto 44" w reżyserii Jana Komasy obejrzało w kinach już ponad milion widzów i jest to najpopularniejszy polski film 2014 roku. W Kinie Orange ten tytuł również bije rekordy frekwencji, stąd kontynuujemy jego podróż po Polsce.

Dodatkowo 14 października o godzinie 16:30, w Giżyckim Centrum Kultury, odbędzie się wyjątkowe, otwarte dla publiczności spotkanie z aktorami „Miasta 44”. Giżycko odwiedzą: Zofia Wichłacz (filmowa Biedronka), Karolina Staniec (Beata), Maurycy Popiel (ekranowy Góral) oraz Filip Gurłacz (Rogal).

Aby ułatwić zakup biletów do Kina Orange, za pomocą zaledwie kilku kliknięć na stronie www.KinoOrange.pl proponujemy system przedsprzedaży na wszystkie popołudniowe oraz weekendowe seanse. Zakupiony bilet widz otrzymuje równocześnie na swój telefon komórkowy i adres e-mail. Klienci Orange codziennie mają możliwość zakupu dwóch biletów cenie jednego. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360 i otrzymają SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie Kina Orange co najmniej 30 minut przed seansem. Dla szkół i grup zorganizowanych oferowane są specjalne zniżki. Dla rodzin, uczniów, studentów i seniorów Kino Orange przygotowało bilety ulgowe.

d33wi4a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33wi4a