Trwa ładowanie...

Weronika Rosati płakała na planie u Holland

Weronika Rosati (26 l.), to naprawdę ambitna i zdolna dziewczyna, ale wciąż musi się dużo uczyć. Choć zagranie w filmie wybitnej reżyserki Agnieszki Holland (62 l.) było bez wątpienia dla niej wyróżnieniem ona sama nie będzie tego spotkania wspominać najlepiej.

Weronika Rosati płakała na planie u HollandŹródło: Kapif.pl
dbdu1n6
dbdu1n6

Rosati od lat z wielką determinacją stara się udowodnić, że jest prawdziwą aktorką. Niestety początki nigdy nie są łatwe. Przekonało się o tym już wielu młodych adeptów aktorstwa. Niektórzy po prostu mają talent, inni muszą nadrabiać ciężką pracą.

Weronika Rosati właśnie ma za sobą sceny nakręcone w najnowszym filmie Agnieszki Holland zatytułowanym „Ukryci”. Młoda gwiazdka nie posiadała się ze szczęścia, gdy legendarna reżyserka powierzyła jej rolę młodej Żydówki. Choć rólka była niewielka, to jak udało nam się dowiedzieć, nieco przerosła sympatyczną celebrytkę.

Sceny z udziałem Rosati były wielokrotnie powtarzane, a ona sama zupełnie nie nadążała za wskazówkami reżyserki. Holland ponoć wciąż była niezadowolona ze sposobu grania Weroniki, a jej irytacja w końcu przeniosła się na resztę ekipy. Wreszcie po wielu dublach udało się nakręcić pierwsze sceny z udziałem gwiazdki, ale Weronika podobno schodziła z planu ze łzami w oczach.

Jak powszechnie wiadomo, pani Agnieszka słynie ze swej surowości na planie, często doprowadzając aktorów do łez. W dodatku, jak wynika ze scenariusza „Ukrytych”, Weronika musiała wiarygodnie zagrać rozpaczającą matkę, której chcą odebrać dziecko. Być może dlatego reżyserka chciała zmusić swoją podopieczną do dodatkowych emocji. Jeśli nawet Rosati nie wypadła zbyt przekonująco, to z pewnością przed nią jeszcze wiele filmów do zagrania. Człowiek przecież uczy się przez całe życie. A Weronika znana jest ze swego uporu w dążeniu do wytyczonego celu i z pewnością kiedyś go osiągnie.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Monika Richardson: Mąż dzwoni zawsze, gdy wyląduje

dbdu1n6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbdu1n6