Trwa ładowanie...
d3uy27o

"Wonder Woman": wiemy, kto wcieli się w złowrogiego Aresa. To aktor znany z "Harry’ego Pottera"

„Wonder Woman”, mimo niezbyt zachęcających wstępnych opinii, jest jedną z najbardziej wyczekiwanych komiksowych ekranizacji tego roku. W sieci pojawiły się informacje zdradzające kolejne szczegóły dotyczące obsady. Wiadomo, kto wcieli się w postać złoczyńcy Aresa, który stoczy wielki pojedynek z główną bohaterką. Rola ta przypadła Davidowi Thewlisowi, znanemu m.in. z serii filmów poświęconych „Harry’emu Potterowi”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wonder Woman": wiemy, kto wcieli się w złowrogiego Aresa. To aktor znany z "Harry’ego Pottera"
(Materiały prasowe)
d3uy27o

Wonder Woman” ma być swojego rodzaju nowością wśród niezwykle popularnych ekranizacji komiksowych. Po raz pierwszy produkcja tego typu ma skoncentrować się głównie na postaci kobiecej. Chociażby z tego względu film jest wyczekiwany przez miliony widzów na całym świecie.

Wonder Woman” opowiadać będzie historię amazońskiej księżniczki Diany Prince (Gal Gadot), która trafi do cywilizowanego świata, gdzie stanie się największą i najpotężniejszą superbohaterką wszech czasów. Oczywiście na jej drodze stanie wiele przeszkód. Jedną z nich okaże się niejaki złoczyńca Ares. W sieci pojawiły się informację, że wcieli się w niego David Thewlis.

Materiały prasowe

Aktor zyskał popularność głównie za sprawą występów w filmach z serii „Harry Potter”, gdzie grał profesora Remusa Lupina. Oprócz tego widzowie mogą kojarzyć go z takich produkcji jak „Chłopiec w pasiastej piżamie”, „Teoria wszystkiego” i „Anonimus”.

d3uy27o

Jeszcze niedawno krążyły pogłoski o tym, że w rolę Aresa mógłby się wcielić sam Arnold Schwarzenegger. Ostatecznie zrezygnowano jednak z tego pomysłu. Możliwe jednak, że słynny aktor zagra Zeusa. Póki co, są to jednak domysły widzów.

Oprócz Gadot i Thewlisa w obsadzie znaleźli się też Robin Wright, Lisa Loven Kongsli, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya oraz Lucy Davis. „Wonder Woman” już otrzymała bardzo niepochlebne opinie od krytyków. Producent Deborah Snyder przekonuje jednak, by dać filmowi szansę:

To będzie coś zupełnie innego niż „Batman vs. Superman” czy „Legion Samobójców”- powiedział w rozmowie z Variety.

„Wonder Woman” trafi na ekrany polskich kin 2 czerwca.

d3uy27o

Podziel się opinią

Share

d3uy27o

d3uy27o