Trwa ładowanie...
d4bdfuo

Wszystko w porządku

Najnowsze informacje
3.3
(37 głosów)
Oceń:
d4bdfuo

Urodzona w wyniku sztucznego zapłodnienia 18-letnia dziewczyna (Mia Wasikowska) postanawia odnaleźć swojego biologicznego ojca, czemu sprzeciwiają się wychowujące ją i pozostające w związku dwie kobiety (Julianne Moore i Annette Bening). Ojcem okazuje się zdeklarowany singiel (Mark Rufallo), prowadzący beztroski, kawalerski styl życia... Ich spotkanie nie tylko przewróci do góry nogami życie rodziny, ale także każe bohaterom zrewidować swoje poglądy na temat tolerancji, miłości i przyjaźni.

Błyskotliwa i inteligentna komedia, która zrywa ze stereotypowym spojrzeniem na współczesną rodzinę. Największy przebój amerykańskiego kina niezależnego tego roku, z plejadą gwiazd w rolach głównych: Julianne Moore (Godziny, Samotny mężczyzna), Annette Bening (American Beauty, Julia), Mią Wasikowską (Alicja w Krainie Czarów) i Markiem Ruffalo (Zakochany bez pamięci, Wyspa tajemnic).

Opowieść o rodzeństwie wychowywanym przez dwie matki. Pewnego dnia dzieci postanawiają odnaleźć dawcę spermy, za sprawą którego przyszły na świat.

Wszystko w porządku
Tytuł oryginalny

Kids Are All Right, The

Gatunek

dramat, komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

25.02.2011

Czas trwania

104 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bdfuo
d4bdfuo
d4bdfuo