ycipk-wzepln

Wyciekł scenariusz filmu “Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Ekipa zna winnego

"Gwiezdne wojny:Skywalker. Odrodzenie" wkrótce trafi do kin. Do sieci trafił skradziony scenariusz filmu. Reżyser J.J. Abrams wyjaśnił, jak do tego doszło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" w kinach od 19 grudnia.
"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" w kinach od 19 grudnia. (Materiały prasowe)
ycipk-wzepln

"Gwiezdne wojny" od ponad 40 lat mają rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Kultowa seria stworzona przez George’a Lucasa doczekała się 9. części, która 19 grudnia br. pojawi się w kinach. Twórcy nie przewidują kontynuacji cyklu w najbliższych latach.

W oczekiwaniu na premierę każdy szczegół nowej fabuły jest na wagę złota. Mało brakowało, a doszłoby do prawdziwej katastrofy. Scenariusz do "Gwiezdnych wojen: Skylwalker. Odrodzenie" trafił na aukcję internetową.

Zobacz: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" Ostatni zwiastun epickiej sagi

ycipk-wzepln

- Jeden z naszych aktorów - nie powiem który, choć chciałbym - zostawił go pod swoim łóżkiem i został tam znaleziony przez osobę sprzątającą pokój. Ta osoba przekazała ją kolejnej, która wystawiła scenariusz na sprzedaż - wyjaśnił reżyser J.J. Abrams w programie "Good Morning America".

Na szczęście Disney ma uważnych pracowników, którzy zainterweniowali zanim doszło do zakupu skradzionego scenariusza.

Jak zdradziła jedna z drugoplanowych aktorek Keri Russell, nie każdy posiadał dostęp do pełnego scenariusza filmu. Ona otrzymywała tylko strony, które dotyczą scen z udziałem jej bohaterki. Zawęża to krąg podejrzanych do największych nazwisk produkcji.

ycipk-wzepln

W "Gwiezdnych wojnach: Skywalker. Odrodzenie" ponownie na pierwszym planie zobaczymy Daisy Ridley, Adama Drivera, Oscara Isaaca, Johna Boyegę i Marka Hamilla

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-wzepln

ycipk-wzepln
ycipk-wzepln