Trwa ładowanie...

Wyciekł scenariusz filmu “Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Ekipa zna winnego

"Gwiezdne wojny:Skywalker. Odrodzenie" wkrótce trafi do kin. Do sieci trafił skradziony scenariusz filmu. Reżyser J.J. Abrams wyjaśnił, jak do tego doszło.
Share
"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" w kinach od 19 grudnia.
"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" w kinach od 19 grudnia.Źródło: Materiały prasowe
d49z10b

"Gwiezdne wojny" od ponad 40 lat mają rzeszę wiernych fanów na całym świecie. Kultowa seria stworzona przez George’a Lucasa doczekała się 9. części, która 19 grudnia br. pojawi się w kinach. Twórcy nie przewidują kontynuacji cyklu w najbliższych latach.

W oczekiwaniu na premierę każdy szczegół nowej fabuły jest na wagę złota. Mało brakowało, a doszłoby do prawdziwej katastrofy. Scenariusz do "Gwiezdnych wojen: Skylwalker. Odrodzenie" trafił na aukcję internetową.

Zobacz: "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" Ostatni zwiastun epickiej sagi

- Jeden z naszych aktorów - nie powiem który, choć chciałbym - zostawił go pod swoim łóżkiem i został tam znaleziony przez osobę sprzątającą pokój. Ta osoba przekazała ją kolejnej, która wystawiła scenariusz na sprzedaż - wyjaśnił reżyser J.J. Abrams w programie "Good Morning America".

d49z10b

Na szczęście Disney ma uważnych pracowników, którzy zainterweniowali zanim doszło do zakupu skradzionego scenariusza.

Jak zdradziła jedna z drugoplanowych aktorek Keri Russell, nie każdy posiadał dostęp do pełnego scenariusza filmu. Ona otrzymywała tylko strony, które dotyczą scen z udziałem jej bohaterki. Zawęża to krąg podejrzanych do największych nazwisk produkcji.

W "Gwiezdnych wojnach: Skywalker. Odrodzenie" ponownie na pierwszym planie zobaczymy Daisy Ridley, Adama Drivera, Oscara Isaaca, Johna Boyegę i Marka Hamilla

d49z10b

Podziel się opinią

Share
d49z10b
d49z10b