Trwa ładowanie...
d23qrv8

Wyprawa na Księżyc 3D

Najnowsze informacje
3.1
(71 głosów)
Oceń:
d23qrv8

Gdy 40 lat temu człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu, świat wstrzymał oddech. Wszyscy z uwagą śledzili to niezwykłe wydarzenie. Nikt jednak nie przypuszczał, że kosmonauci nie byli jedynymi ziemskimi wysłannikami.

Nat, IQ i Scooter to trzy dorastające, dość niesforne, acz przesympatyczne muchy. Ich wielkim marzeniem jest nie tylko latanie, ale także podbój kosmosu. Z uwagą śledzą więc poczynania ekipy Neila Armstronga i Buzza Aldrina przygotowującej się do wyprawy na Księżyc na pokładzie statku Apollo 11.

Pewnego dnia rodzice rozbrykanych urwisów orientują się, że ich pociech nie ma w domu. Mogą być jedynie na przylądku Canaveral, skąd startują amerykańskie rakiety kosmiczne. Rozpocznie się emocjonująca podróż w kosmos, która dla małych członków załogi okaże się nie tylko czystą rozrywką.

Muszki będą bowiem bardzo pomocne, kiedy pojawią się problemy. Naprawią skomplikowany sprzęt, kiedy ludzie nie będą w stanie tego zrobić oraz stawią czoła intruzom, kiedy w ślad za nimi ruszą zazdrosne o sukces zagraniczne muchy.

Wyprawa na Księżyc 3D
Tytuł oryginalny

Fly Me to the Moon

Gatunek

przygodowy, animowany, dziecięce, familijny

Kraj produkcji

Belgia

Rok produkcji

2008

Data światowej premiery

10.10.2008

Czas trwania

84 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23qrv8
d23qrv8
d23qrv8