Trwa ładowanie...
billy bob thornton

Z "Fargo" do filmu z Sandrą Bullock

Share
Z "Fargo" do filmu z Sandrą Bullock
d4dnahi

Billy Bob Thornton zagra w obrazie "Our Brand is Crisis" Davida Gordona Greena. W głównej roli wystąpi Sandra Bullock.

"Our Brand is Crisis" będzie fabularną wersją dokumentu Rachel Boynton pod takim samym tytułem z 2005 roku. Oryginalna produkcja poświęcona była wykorzystaniu północnoamerykańskich strategii kampanii politycznych w krajach Ameryki Południowej. W 2002 roku kandydat na prezydenta Boliwii Gonzalo Sanchez de Lozada zatrudnił do sztabu wyborczego Jamesa Carville'a, specjalistę z Waszyngtonu. Choć na początku jego notowania były niskie - opinia publiczna zarzucała mu nadmierne sympatyzowanie z USA - de Lozada wygrał dzięki umiejętnie pokierowanej kampanii. Niestety, pod jego rządami Boliwia popadła w kryzys i prezydent został zmuszony do rezygnacji.

Sandra Bullock zagra amerykańską panią konsultant Jane Bodine. Nie wiadomo jeszcze, w kogo w filmie wcieli się Billy Bob Thornton. W obsadzie obrazu jest także Scoot McNairy.

d4dnahi

Za kamerą dzieła stanie David Gordon Green ("Joe", "Manglehorn"). Scenariusz napisał Peter Straughan ("Człowiek, który gapił się na kozy", "Szpieg").

Sandra Bullock nie tylko zagra w filmie, ale również wyprodukuje go razem z George'em Clooneyem oraz Grantem Heslovem, z którymi pracowała przy "Grawitacji".

Billy Bob Thornton wystąpił ostatnio w serialu "Fargo", za rolę w którym otrzymał nominację do Emmy oraz nagrodę Critics' Choice Television dla najlepszego aktora w mini serialu lub filmie telewizyjnym. Wkrótce Amerykanina będzie można podziwiać w obrazie "Sędzia", który trafi do kin w Polsce w październiku.

d4dnahi

Podziel się opinią

Share
d4dnahi
d4dnahi