Trwa ładowanie...

Zakończono zdjęcia do filmu "Komisarz Blond i wszystko jasne"

Zakończono zdjęcia do filmu "Komisarz Blond i wszystko jasne"Źródło: AKPA
d3n1f1j
d3n1f1j

Ekipa filmu ”Komisarz Blond i wszystko jasne” zakończyła zdjęcia do polskiej komedii szpiegowskiej. Ostatni klaps padł po 28 dniach zdjęciowych o drugiej w nocy na planie w Warszawie.

Zdjęcia do filmu realizowane były w Warszawie, na lotnisku w Góraszce, Giżycku, Mrągowie, Kętrzynie i w malowniczym Zamku w Rynie na Mazurach, gdzie ekipa spędziła 3 tygodnie. Premiera filmu planowana jest pod koniec tego roku.

Komedia „Komisarz Blond i wszystko jasne” będzie odwoływać się do najlepszych komedii szpiegowskich z kanonu tego gatunku. Film będzie budzącym salwy śmiechu obrazem, w którym liczne gagi i wpadki głównego bohatera idealnie wpiszą się w zaskakującą, pełną humoru i trzymającą w napięciu fabułę.

Na dużym ekranie zobaczymy znakomitych aktorów: Mariana Dziędziela, Marka Włodarczyka, Pawła Deląga, Piotra Grabowskiego. W filmie nie zabraknie także pięknych kobiet. Znakomitym aktorom partnerują znakomite aktorki: Anna Dereszowska, Agnieszka Więdłocha i Karolina Gorczyca. W filmie w rolach drugoplanowych wystąpili Edward Linde-Lubaszenko, Piotr Zelt i Mirosław Zbrojewicz. W rolę tytułowego Komisarza Janka Blonda wcielił się Mariusz Pujszo. Reżyserem filmu jest Paweł Czarzasty.

d3n1f1j

”KOMISARZ BLOND i wszystko jasne” - to skrząca humorem, pełna zwrotów akcji, wywrotowych sytuacji komedia szpiegowska. Głównym bohaterem jest równie zabawny jak i równie pechowy, na swój sposób uroczy i błyskotliwy komisarz Janek Blond (Mariusz Pujszo). Za nieudaną i źle przeprowadzoną akcję, karnie zostaje przeniesiony do policyjnego archiwum.

Zupełnie przez przypadek wpada na ślad międzynarodowej afery szpiegowskiej, w której agenci obcego wywiadu będą próbować zdobyć tajną listę znaną pod kryptonimem „Oko sprawiedliwości” . Janek podąży tropem ”Oka”. Nieświadomy tego, jakie zamieszanie i katastrofy wywoła swoimi działaniami będzie niewątpliwie bohaterem budzącym uśmiech i sympatię, a widzowie będą mu kibicować ze wszystkich sił.

d3n1f1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n1f1j