Trwa ładowanie...
pitbull

Zamachowski o nowym "Pitbullu": Nigdy nie pracowałem z Vegą, za to z Pasikowskim wielokrotnie

Słynny aktor zagra w nowej odsłonie wyczekiwanego przez widzów filmu sensacyjnego. W rozmowie z WP Zbigniew Zamachowski zdradził, jak wyglądają prace nad produkcją. Co sądzi o zmianie reżysera Pitbulla?

Share
Zamachowski o nowym "Pitbullu": Nigdy nie pracowałem z Vegą, za to z Pasikowskim wielokrotnie
Źródło: ONS.pl
d10zizm

Zamachowski przyznał, że choć był zachwycony scenariuszem filmu "Pitbull. Ostatni pies", to przy podjęciu decyzji o zagraniu tej roli kluczowa była dla niego osoba reżysera. Aktor darzy Pasikowskiego tak wielkim zaufaniem, że niemal od razu zgodził się wystąpić w produkcji.

- Przede mną jeszcze jeden dzień zdjęciowy. Przeczytałem fantastyczny scenariusz, tyle mogę powiedzieć. Moje oczekiwania są przed wszystkim takie, żeby film nie był gorszy niż poprzednie części. Co prawda nigdy nie pracowałem z Patrykiem Vegą, ale wielokrotnie współpracowałem z Władysławem Pasikowskim. Kiedy dostałem wiadomość, że widzi mnie w obsadzie, to z oczywistych powodów się zgodziłem. U Władka mogę zagrać nawet krzesło i nie ma z tym najmniejszego problemu. Natomiast ciężko mi powiedzieć, jaki to będzie film. To zawsze jest suma wielu elementów i nawet świetna obsada, dużo pieniędzy i fantastyczny scenariusz nie dają całkowitej gwarancji na sukces - wyznał Zbigniew Zamachowski w rozmowie z Michałem Dziedzicem z Wirtualnej Polski.

d10zizm

Myślicie, że nowy "Pitbull" będzie lepszy od poprzednich części?

Zobacz też: Doda o pierwszych dniach na planie nowego Pitbulla: Stres jest paraliżujący!

d10zizm

Podziel się opinią

Share
d10zizm
d10zizm