Trwa ładowanie...
d1iqgfy

Zapowiedź animacji "Iniemamocni 2" hitem sieci. Rekordowy zwiastun

W ubiegłym tygodniu do sieci trafiła pierwsza zapowiedź sequela produkcji "Iniemamocni". Twórcy już mogą mówić o sukcesie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Iniemamocni 2"
"Iniemamocni 2" (Materiały prasowe)
d1iqgfy

Wyczekiwany teaser nowego filmu Pixara zdobył w weekend ponad 15 milionów odsłon. Oznacza to najlepszy wynik dla zapowiedzi jakiejkolwiek animacji i siódmy w ogólnej kategorii.

"Iniemamcnych" widzowie mogli poznać w roku 2004. Animacja opowiada o przygodach Boba Parra - znanego też jako Pan Iniemamocny. Był on kiedyś jednym z najpopularniejszych superbohaterów. Jego głównym zadaniem była walka ze złem i ratowanie życia bezbronnych obywateli miasta. Piętnaście lat później, Pan Bob Parr i jego żona Elastyna (niegdyś także superbohaterka), są już na emeryturze i prowadzą życie zwykłych śmiertelników: wraz z trójką dzieci mieszkają na przedmieściu i wspominają czasy swojej świetności. Aż do dnia, gdy Pan Iniemamocny odbiera telefon, który postawi na głowie jego dotychczasowe spokojne życie.

W sequelu, pierwsze skrzypce odgrywać będzie Elastyna (głos Holly Hunter). Bob (Craig T. Nelson) zostaje w domu i zajmuje się dziećmi - Violet (Sarah Vowell), Dashem (Huck Milner) oraz małym Jackiem. Elastyna, z pewną pomocą swojej niezwykłej rodziny i Frozone'a (Samuel L. Jackson) musi stawić czoła nowemu złoczyńcy. Jest także mały, roześmiany Jack, który nie potrafi jeszcze kontrolować swych supermocy. Premiera planowana jest na 15 czerwca 2018 roku.

d1iqgfy

Rekordową zapowiedź "Iniemamocnych" można obejrzeć poniżej:

Reżyserią sequela "Iniemamocnych" zajął się twórca pierwszego filmu - Brad Bird. Obraz sprzed ponad 10 lat przyniósł aż 633 miliony dolarów wpływów w box office. Zdobyła także Oscara dla najlepszej pełnometrażowej animacji oraz statuetkę za najlepszy montaż dźwięku.

Zobacz, co #dziejesiewkulturze:

d1iqgfy

Podziel się opinią

Share
d1iqgfy
d1iqgfy