Trwa ładowanie...
d43yzkr

Zmarła Stella Baranowska, rosyjska aktorka. Niektórzy nie wierzyli w jej chorobę

Nie żyje 30-letnia Stella Baranowska. Jej sprawą przez ostatnie miesiące żyła część rosyjskich mediów. Nie wszyscy wierzyli, że informacje o stanie zdrowia aktorki są prawdziwe i zarzucali jej kłamstwo. Niestety jej choroba była faktem. Kobieta osierociła 6-letniego syna. Do dziecka nie przyznaje się jego ojciec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stella Baranowska
Stella Baranowska (Facebook.com)
d43yzkr

Baranowska była początkującą aktorką. Szeroki rozgłos zyskała, gdy okazało się, że cierpi na ciężką odmianę raka krwi - białaczkę limfoblastyczną. Sprawa trafiła do mediów, kiedy poprosiła o datki na zagraniczne leczenie. Szybko pojawiły się komentarze, że Baranowska próbuje wyłudzić pieniądze na drogie wakacje. U podstaw tych oskarżeń leżał fakt, że znana była z publikowania w sieci wakacyjnych zdjęć z popularnych i drogich kurortów. Niestety podejrzenia hejterów okazały się nieprawdziwe.

Artystka udała się do USA, by poddać się terapii. W Rosji nie dawano jej szans na przeżycie. Matka Baranowskiej ujawniła, że w ostatnich dniach życia córki nawet zwykłe poruszanie się sprawiało jej potworny ból.

Aktorka miała syna Daniła. Kiedy nie było jej w pobliżu, 6-latkiem zajmowała się jego babcia. Chłopiec nie zna swojego ojca. Maksim Kotim, syn bogatych rosyjskich przedsiębiorców, nie czuje się w obowiązku by zajmować się dzieckiem. Nie uznaje go nawet po śmierci jego matki. W ostatnich dniach przed śmiercią kobieta napisała do mężczyzny i jego rodziców list. Prosiła w nim o opiekę nad dzieckiem. Jak donoszą media, wiadomość pozostała bez odpowiedzi.

d43yzkr

Kilka dni przed śmiercią, Baranowska wystąpiła w porogramie nadawanym na żywo "Priamoj Efir", gdzie opowiadała o przebiegu choroby i stanie zdrowia. Był to zabieg mający na celu zamknięcie ust osobom, które nie wierzyły, że aktorka cierpi z powodu białaczki.

Prawda o śmierci wokalisty INXS - zobacz, co #dziejsiewkulturze:

Stella Baranowska zagrał w filmie "Wnuk Gagarina" z 2008 r. Przykuwała tez uwagę widzów niewielkim rolami telewizyjnymi. Gdy zachorowała, jej kariera aktorska dopiero się rozpoczynała.

d43yzkr

Podziel się opinią

Share
d43yzkr
d43yzkr