Trwa ładowanie...
d4lpym0

Zwiastun Apollo 18, czyli dlaczego już nie latamy na Księżyc

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwiastun Apollo 18, czyli dlaczego już nie latamy na Księżyc
(The Weinstein Company)
d4lpym0

W Internecie zadebiutował zwiastun filmu "Apollo 18", produkcji będącej rozrywkową próbą odpowiedzi na pytanie, dlaczego ostatni lot na księżyc odbył się w 1972 roku. Skojarzenia z "Blair Witch Project" i "Paranormal Activity" są jak najbardziej na miejscu.

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego już od blisko 30 lat na Księżycu nie stanęła ludzka stopa? Dlaczego amerykański program lotów na naszego satelitę został przerwany już po szóstej załogowej misji? Dlaczego nikt oprócz Amerykanów nie spacerował po jego powierzchni? Na te pytania, próbują odpowiedzieć twórcy "Apollo 18" w swoim, stylizowanym na prawdę, fabuło-dokumencie z wieloma elementami horroru.

Oficjalne źródła podają, że Apollo 17, który wystartował 17 grudnia 1972 roku, był ostatnim załogowym lotem na Księżyc, zakończonym lądowaniem. Jednak rok później, w tajnej misji zleconej przez amerykański Departament Obrony, jeszcze dwóch innych astronautów stanęło na powierzchni ziemskiego satelity. To co zobaczymy w filmie, to prawdziwe zdjęcia, jakie zostały nakręcone podczas jej trwania. Ów materiał właśnie, którego wypiera się Amerykańska Agencja Kosmiczna NASA, jest głównym i najważniejszym powodem, dla którego na Księżycu nigdy więcej nie stanęła ludzka stopa.

d4lpym0

Zwiastun można obejrzeć poniżej:

** [

JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ POSTACIE Z "KEVINA" ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-dzis-wygladaja-bohaterowie-kevina-6025276617331841g )**

d4lpym0

**[

WALDUŚ Z "KIEPSKICH" WZIĄŁ ŚLUB! FOTO! ]( http://teleshow.wp.pl/swiat-wedlug-kiepskich-waldus-sie-ozenil-6026602722247809g )**

d4lpym0

Podziel się opinią

Share

d4lpym0

d4lpym0