Trwa ładowanie...
zwierzogród

''Zwierzogród'': Paulina Przybysz śpiewa dla zwierzaków

Share
''Zwierzogród'': Paulina Przybysz śpiewa dla zwierzaków
d3a0kni

Paulina Przybysz nagrała piosenkę do animacji "Zwierzogród" ("Zootopia").

- W końcu zaśpiewałam w bajce, w sumie zawsze chciałam się uwiecznić w bajce, bo nasze dzieci tłuką te bajki w kółko i oni tam śpiewają i śpiewają i ja też chciałam być jakimś zwierzem - napisała na Facebooku. - No więc jak coś to zapraszam do kin na "Zwierzogród", w piątek premiera. Nie widziałam całej bajki ale może być to świetne. Wasze dziecko (nie wiem jak ono ma na imię) na pewno to doceni. Polecam. Gazela.

Przygotowany przez artystkę numer to "Nie bój się chcieć". Nagranie można znaleźć w serwisie Tidal.

d3a0kni

Film opowiada o świecie zamieszkałym przez zwierzęta. Człowieka nigdy w tej krainie nie było. Głównym bohaterem historii jest Nick Wilde (głosu użyczy mu Jason Bateman) - lis oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Desperat postanawia uciec przed niezasłużoną karą, ale na jego trop wpada detektyw Judy Hopps (głos Ginnifer Goodwin) - sprytna królica. Wkrótce sama stanie się celem złoczyńców, którzy wrobili Wilde'a. Ścigany i ścigająca będą musieli sprzymierzyć siły, by razem stawić czoła wspólnemu prześladowcy.

W anglojęzycznej obsadzie znaleźli się ponadto Shakira, Tommy Chong, Nate Torrence, Jenny Slate, Alan Tudyk, Raymond Persi, Bonny Hunt, Don Lake, Idris Elba, Octavia Spencer i J.K. Simmons.

Reżyserami są Byron Howard i Rich Moore, a także Jared Bush, który odpowiada też za scenariusz.

Polską premierę zapowiedziano na 19 lutego.

Paulina Przybysz ostatnio stoi na czele zespołu Rita Pax. Skład uzupełniają Katarzyna Piszek, bracia Piotr i Paweł Zalewscy oraz Jerzy Markuszewski. Muzycy inspirują się rockiem lat 60., psychodelią i soulem. Druga płyty formacji, "Old Transport Wonders", trafiła do sprzedaży 1 marca 2015 roku.

d3a0kni

Podziel się opinią

Share
d3a0kni
d3a0kni