Trwa ładowanie...

"Ach śpij kochanie": plejada polskich gwiazd w thrillerze opartym na faktach. Obejrzyj zwiastun [WIDEO]

20 października do kin trafi "Ach śpij kochanie". Polska publiczność będzie mogła zanurzyć się w opowieść o słynnym krakowskim mordercy, który znalazł w sobie równego w osobie młodego, niedoświadczonego śledczego o czystym sercu i pięknych ideałach. Po serii klipów przedstawiających głównych bohaterów, twórcy filmu udostępnili pełny zwiastun.

Share
"Ach śpij kochanie": plejada polskich gwiazd w thrillerze opartym na faktach. Obejrzyj zwiastun [WIDEO]
Źródło: Materiały prasowe
d2cwjum

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

"Ach śpij kochanie" - to plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni.

W obsadzie filmu znalazły się takie sławy jak Andrzej Chyra, Tomasz Schuchardt, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Karolina Gruszka, Katarzyna Warnke, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Figura, Izabela Kuna, Jerzy Trela i Ireneusz Czop. W fotelu reżysera zasiadł Krzysztof Lang ("Słaba płeć?", "Miłość na wybiegu", "Śniadanie do łóżka").

d2cwjum

Podziel się opinią

Share
d2cwjum
d2cwjum