Trwa ładowanie...
d1r5mru

Nadchodzi polski thriller z gwiazdorską obsadą. Poznaj bohaterów "Ach śpij kochanie" i romanse z intrygą w tle [WIDEO]

Gwiazdy polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni. "Ach śpij kochanie" w kinach od 20 października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Ach śpij kochanie"
Kadr z filmu "Ach śpij kochanie" (Materiały prasowe)
d1r5mru

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja. A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

Helena (Katarzyna Warnke) i Piękny Władek (Andrzej Chyra):

Byłe małżeństwo, pozostające ze sobą nadal w bliskiej relacji. Tkwią w przedziwnym emocjonalnym trójkącie z innym mężczyzną.
Helena lubi korzystać z pieniędzy byłego męża, mimo że być może jest świadoma licznych zbrodni, których się dopuścił.
To kobieta fatalna, niosąca w sobie niejedną tajemnicę.

Anna (Karolina Gruszka) i Karski (Tomasz Schuchardt):

d1r5mru

Poznali się w kawiarni, gdzie Anna pracuje jako kelnerka. Anna jest samotną matką, która ma w sobie ogromną determinację i miłość do dziecka, a z drugiej strony skrywa w sobie lęk przed panującym systemem. Stała się zależna od otaczających ją bezwzględnych mężczyzn. Pojawienie się w jej życiu Karskiego, dało jej nadzieję na odmianę tej patowej sytuacji.

"Ach śpij kochanie" pojawi się w kinach 20 października.

Materiały prasowe
d1r5mru

Podziel się opinią

Share

d1r5mru

d1r5mru