Trwa ładowanie...
ezra miller
oprac. MD
30-03-2022 14:17

Aktor Ezra Miller ma problemy z prawem. Ujawniają kolejny incydent

"Coś nie idzie mu zawieranie przyjaźni na Hawajach" - pisze TMZ i podaje, że aktor Ezra Miller na kilka tygodni przed aresztowaniem wdał się w awanturę, która zakończyła się interwencją policji.

Ezra Miller ma problemy z prawemEzra Miller ma problemy z prawemŹródło: Getty Images, fot: Bruce Glikas
d3k5ruv
d3k5ruv

Ezra Miller zdobył popularność, występując w takich filmach jak "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", w kolejnych częściach produkcji ze świata "Harry'ego Pottera", a także w "Lidze Sprawiedliwości". W tym ostatnim wspomnianym filmie wcielał się w postać Flasha z komiksów DC, którego niebawem będzie można oglądać w osobnej produkcji. Ale na wizerunku aktora pojawiła się niemała rysa.

29 marca media obiegła wiadomość, że Ezra Miller został aresztowany na Hawajach, w klubie karaoke. Wywołał taką awanturę, że oskarżono go o napaść fizyczną i werbalną, a na koniec wyznaczono kaucję w wysokości 500 dol. Teraz okazuje się, że na kilka tygodni przed zatrzymaniem aktor awanturował się przed jeszcze innym klubem, a jedna z pracownic musiała własnym ciałem blokować aktorowi dostęp do wnętrza.

Zobacz: Największe metamorfozy gwiazd

TMZ.com otrzymało nagranie zrobione na kilka tygodni przed aresztowaniem gwiazdora Warner Bros. Wideo ukazuje Millera, który przez dłuższy czas kłóci się z kilkoma osobami przed wejściem do klubu w dzielnicy Chinatown. Z doniesień TMZ wynika, że chwilę wcześniej Millera z osobą towarzyszącą wyrzucono z klubu znajdującego się naprzeciwko.

d3k5ruv

Widać, że Miller zaczyna się szarpać z pracownicą klubu, a po chwili interweniują policjanci.

Z relacji świadków wynika, że Miller miał dostać zakaz wstępu do tego przybytku, ale go nie aresztowano.

Ostatnie wydarzenia zapisują się na koncie Millera, którego kariera w Hollywood nabrała całkiem niezłego tempa. Tymczasem media przypominają, że aktor zachowywał się w przemocowy sposób w stosunku do jednej z kobiet podczas pobytu na Islandii w kwietniu 2020 r. Wypłynęło wtedy wideo, na którym widać, jak dusi kobietę i rzuca ją na ziemię.

Z kolei w 2011 r. policja podczas kontroli drogowej znalazła przy nim narkotyki, a dokładnie marihuanę. Postawiono mu zarzut posiadania narkotyków, ale niedługo później sąd zamknął sprawę i nie osądził Millera. Skończyło się na grzywnie w wysokości 600 dol.

d3k5ruv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k5ruv