Trwa ładowanie...

Aktorka "Na Wspólnej" zagra w filmie

To może być przełom w karierze Małgorzaty Sochy. Aktorka znana przede wszystkim z ról w serialach, teraz ma szansę zabłysnąć na dużym ekranie.

Aktorka "Na Wspólnej" zagra w filmieŹródło: TVN
dexj5jf
dexj5jf

Małgorzata Socha pracuje właśnie na planie debiutanckiego filmu Cezarego Pazury „Weekend”, gdzie gra seksowną i pełną temperamentu Majkę.

– Spodobał mi się ciekawy i dynamiczny scenariusz, a moja bohaterka jest zupełnie inna niż kobiety, w które wcielałam się do tej pory – wyznała niedawno.

To jej pierwsza, główna rola w filmie fabularnym, ale na kolejną nie będzie musiała w ogóle czekać! Już w połowie maja ruszają zdjęcia do komedii romantycznej Krzysztofa Langa, gdzie Małgorzatę Sochę zobaczymy u boku Tomasza Karolaka. Aktorka do wakacji jest więc bardzo zajęta, ale nie narzeka. Miała przecież więcej czasu, gdy skończyła się „Brzydula”.

To dzięki temu serialowi jako mało błyskotliwa, ale za to sprytna i pomysłowa Violetta Kubasińska, udowodniła swój komediowy talent i zdobyła rzesze wiernych fanów. Potrafiła wydobyć ze swojej bohaterki komizm, ale zarazem zadbała o to, by budziła ona sympatię. I bez trudu osiągnęła swój cel, bo spodobała się widzom tak bardzo, że rozważana była nawet kontynuacja serialu i to właśnie z roztargnioną, złośliwą i popełniającą non stop gafy Violettą w roli głównej. Małgorzata Socha stworzyła bardzo wyrazistą postać, nie bała się przy tym zaszufladkowania. Może dlatego, że na swoim koncie ma już kilkanaście serialowych ról („Złotopolscy”, „Pierwsza miłość, „Halo, Hans”, „Na Wspólnej”).

– Zawsze powtarzam, że aktor jest człowiekiem do wynajęcia. Jeśli proponują mi rolę w serialu, to nie odmawiam, bo czerpię z aktorstwa wielką przyjemność. Poza tym nie traktuję gry w serialach jako coś gorszego niż udział w filmie. Podchodzę do pracy zawsze tak samo – przygotowuję się na sto procent – mówiła w wywiadach Małgorzata Socha.

dexj5jf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dexj5jf