Trwa ładowanie...

Andrzej Grabowski: przez "Politykę" odwołali mu występ. Jest komentarz agenta

Patryk Vega zapewnia, że wszyscy aktorzy występujący w jego "Polityce" znali ryzyko i nikt się nie wycofał. Andrzej Grabowski odczuł niedawno skutki grania postaci inspirowanej Jarosławem Kaczyńskim i zakłada, że w przyszłości mogą się pojawić kolejne nieprzyjemności.

Andrzej Grabowski: przez "Politykę" odwołali mu występ. Jest komentarz agentaŹródło: East News
d2qjqw9
d2qjqw9

- Żyjemy w kraju, gdzie dziś wszystko jest możliwe. Nie wykluczam tego, że po "Polityce" aktorom, którzy zagrali w moim filmie, różni "mali" ludzie będą starali się komplikować życie – mówił Patryk Vega w rozmowie z "Party". Reżyser już wcześniej mówił nam o naciskach i próbach zastraszania go, gdy scenariusz jego filmu o ludziach władzy dostał się w ręce polityków. A po pokazaniu niektórych fragmentów Bartłomiej Misiewicz złożył pozew przeciwko Vedze, domagając się m.in. 1 mln zł zadośćuczynienia i wstrzymania premiery "Polityki".

Obejrzyj: Patryk Vega apeluje o obronę wolności słowa

Andrzej Grabowski także odczuł pierwsze nieprzyjemności przez "Politykę". Oprócz aktorstwa i zasiadania w jury "Tańca z gwiazdami" zajmuje się także stand-upem i niedawno wyznał, że jego występ został odwołany przez "kilku ważnych dla organizatorów ludzi".

- To był jednorazowy incydent i mamy nadzieję, że się już nie powtórzy – skomentował całą sytuację agent Grabowskiego w rozmowie z "Party".

Grabowski spodziewa się, że taki ostracyzm może postępować. Z drugiej strony ma bardzo silną pozycję w Polsacie, gdzie występuje w "Świecie według Kiepskich" i ocenia uczestników "Tańca z gwiazdami".

d2qjqw9

- Dyrektor Nina Terentiew od lat stoi za nim murem – mówi informator dwutygodnika.

"Polityka" Patryka Vegi ma trafić do kin 6 września.

d2qjqw9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qjqw9